Ks. Wachowiak: Kościół powinien głośno i wyraźnie sprzeciwić się paszportom covidowym

tylko u nas
Dodano   5  
  Loading

/ Ks. Daniel Wachowiak

Kościół powinien głośno i wyraźnie sprzeciwić się paszportom covidowym - mówił w programie "Rozmowa Mediów Narodowych" ks. Daniel Wachowiak, proboszcz Parafii NMP Wniebowziętej w Piłce.
  • Gościem “Rozmowy Mediów Narodowych” był ks. Daniel Wachowiak, proboszcz Parafii NMP Wniebowziętej w Piłce. Komentował m.in. kwestię podejścia Kościoła do szczepień.
  • Zdaniem kapłana należy unikać podziału na zaszczepionych i niezaszczepionych.
  • Ks. Daniel Wachowiak stwierdził, że brakuje mu głosu Kościoła w tych sprawach.

Ks. Wachowiak o szczepieniach

Mam nadzieję, że nie dojdziemy do takiego punktu, w którym taka realna, rzeczywista segregacja, będzie praktykowana

– podkreślił ks. Daniel Wachowiak.

Kapłan stwierdził, że osoby niezaszczepione są dziś odsuwane na margines społeczeństwa.

Brakuje mi głosu duchownych, który w kwietniu był słyszalny w Wielkiej Brytanii. 1200 duchownych, w tym luterańskich i anglikańskich wyraziło sprzeciw wobec segregacji sanitarnej. Takiego głosu w Polsce mi brakuje

– powiedział.

Kościół powinien głośno i wyraźnie sprzeciwić się paszportom covidowym, ponieważ one już wprowadzają segregację, to się już dzieje

– ocenił ks. Daniel Wachowiak.
Subskrybuj
Powiadom o
guest
5 komentarzy
Najstarsze
Najnowsze Najpopularniejsze
Inline Feedbacks
Przeglądaj wszystkie komentarze
xyz
Gość
xyz
20 czerwca 2021 08:10

Ks. Wachowiak głosi bzdury. A dlaczego kościół miałby się sprzeciwiać, czy kościoła pandemia nie dotyczy? Chodzi o to by pozbył się pandemii.

Jaro
Gość
Jaro
20 czerwca 2021 12:04
Reply to  xyz

Pandemia jest fałszywa. To manipulacja kryminalnej organizacji WHO.

Polak
Gość
Polak
22 czerwca 2021 14:07
Reply to  xyz

Bzdury to są rozporządzenia sekty WHO i globalistów i całej kowidowej szajki i ideologii. Bo kowid 19 z naukowością nie ma nic wspólnego. Nie było debat naukowych, miedzy lekarzami, a w zasadzie ci lekarze którzy debatowali materiały zostały pokasowane przez youtube czy zdjęcie przez tvp . Stosowany przymus i zastraszanie pod groźbą kar, mandatów samo dowodzi że jest przemocą. Jeżeli stosuje się przemoc przymusu i grożenia nawet w celu najlepszym, to nie ma mowy o miłości, o jakimkolwiek dobru,,, gdyż samo odbieranie wolności, decydowanie za innych, narzucanie innym swoich idei pod groźbą kary jest przestępstwem. Ktoś może przedefiniować pojęcia i nazywać że to nie jest złe, ale będzie kłamcą. Najpierw się dba o siebie, potem o najbliższych a potem o obcych. A kowidowe narzucone restrykcje wmawiają że najpierw trzeba dbać o “masowe zdrowie” pomijając siebie bliskich, pomijając zupełnie zdrowie psychiczne, duchowe, emocjonalne a nawet fizyczne. Bo z braku dostępu do leczenia zmarło ponad 140 tyś ludzi. I afery rząd nie robi. A jak ktoś o tym powie to się obrzuca “teoriami spiskowymi”. Mało tego, narzuca się ludziom ideologie w ten sposób że w rozgłośniach radiowych tak się zastraszało na okrągło złymi informacjami ” dziś coraz gorzej, o tej godzinie tyle i tyle ofiar, zmarło tyle i tyle tam…” że już samo to powoduje immunosupresje, obniżenie odporności i każda choroba w takim stresie rozłoży człowieka. Ideolodzy kowidianizmu wmawiają przez radio i tv że zdrowie jest najważniejsze, że śmierć nie jest jednym z etapów życia, lecz że jest najgorszym złem, że życie kończy się wraz ze śmiercią… A śmierć jest środkiem życia, wielu ludzi tak wierzy i jest niedopuszczalne aby grupa bogatych ludzi wraz z mediami narzucali przymusem i przemocą swoje idee agnostyczne. Za te ofiary powinni siedzieć, lekarze , pielęgniarki którzy przyjmowali pieniądze a się zabarykadowali wygodnie, powinni zostać osądzeni i skazani.

bodek
Gość
bodek
24 czerwca 2021 08:28

Fałszywa epidemia covid, którą dla własnych faryzejskich celów zarządzają globalni lucyferjanie !!! To powód dla ktorego kosciól powinien powiedzieć NIE !!!

Wojtek
Gość
Wojtek
24 czerwca 2021 15:00

No ale “kościół” już się wypowiedział – pielgrzymka dla szczepionych, nie-limity dla szczepionych. Wchodzą w ten system.

POLECAMY