Ostrowska o wywiadzie z prof. Horbanem: Męczarnia i robienie z ludzi idiotów [WIDEO]

Dodano   0
  LoadingDodaj do ulubionych!
Natalia Ostrowska

Natalia Ostrowska / fot. MediaNarodowe

– Powiem więcej, to była nawet trochę męczarnia i robienie z ludzi idiotów – skomentowała wywiad z prof. Horbanem Natalia Ostrowska, redaktor naczelna portalu Polska GO, na kanale Media Narodowe.

Na początku Ostrowska odniosła się do wywiadu z prof. Horbanem na antenie RMF FM. Zauważyła, że profesor przyznał rację, że noszenie maseczek na powietrzu nie ma zbytniego sensu. Natomiast nie dał natomiast odpowiedzi, kiedy będzie to zniesione.

Ostrowska zaznaczyła, że noszenie maseczek, kiedy robi się gorąco, jest uciążliwe. – Mam nadzieję, że oni powoli będą się z tego wycofywać. Oczywiście nikt nie powie, że popełniliśmy błąd, bo noszenie maseczek na zewnątrz nie działa – powiedziała.

Ostrowska zaznaczyła, że podczas wywiadu prof. Horban kompletnie się skompromitował. Podała przykład, jak gość nie potrafił odpowiedzieć na pytanie o dodatkowe zgony niezwiązane z covidem. – Na pytanie, czy dzieci wrócą do szkół, mówi, że może wrócą w kwietniu, ale jest już druga połowa tego miesiąca i tak naprawdę nic o tym nie słychać – zaznaczyła.

Ostrowska powiedziała, że padło nawet pytanie czy prof. Horban lubi chodzić do kina i co robi jego żona. Dodała, że nie bardzo rozumie sens tego wywiadu. – Powiem więcej, to była nawet trochę męczarnia i robienie z ludzi idiotów.

„Warto rozmawiać” zdjęty z anteny przez TVP

Natalia Ostrowska odniosła się również do odwołanej emisji programu „Warto rozmawiać” Jana Pośpieszalskiego przez TVP. Okazuje się, że program atakujący walkę z epidemią i podważający politykę rządu musiał zostać zdjęty z anteny.

Ostrowska zaznaczyła, że ponad 90% ekspertów w TVP jest prorządowych. Gość odniosła się też do apelu Adama Abramowicza o odmrażanie gospodarki. Przyznała, że jest dużo nieścisłości w przyznawaniu dotacji. Zaznaczyła również, że takie stałe dawanie pieniędzy dobrze nie wpływa na gospodarkę.

Ostrowska wspomniała, że źle radzi sobie branża hotelarska.  – Na pewno część hoteli będzie przejmowana, bo już się o tym niestety głośno mówi – zaznaczyła.

POLECAMY