PILNE: Policja udostępnia zdjęcia ojca porwanej 3-latki [ZDJĘCIA]

Dodano   0
  LoadingDodaj do ulubionych!

/ fot. policja.gov.pl

Policja postanowiła udostępnić zdjęcia ojca porwanej 3-latki. Służby nie chcą jednak powiedzieć czy mężczyzna jest zamieszany w porwanie matki z dzieckiem. Trwają poszukiwania.

“Wciąż trwają poszukiwania, ale dla dobra sprawy policja nie będzie ujawniał szczegółów działań, prowadzonych również poza regionem” – informuje o postępach w śledztwie rzecznik podlaskiej policji Tomasz Krupa. 

Policja zdecydowała się na opublikowanie zdjęć ojca zaginionej 3-latki,
przy tym jednak nie upubliczniono jego danych osobowych. Postanowiono uruchomić także Child Alert, który jest używany w sytuacji poszukiwań dzieci. Specjalny komunikat o 3-latce, wraz z jej zdjęciem, został rozesłany m.in. do mediów.

https://twitter.com/podlaskaPolicja/status/1103676709604335617

Czytaj także: Porwano młodą matkę z dzieckiem – Policja prosi o pomoc

Do wstrząsającego czynu doszło wczoraj rano w Białymstoku. Porwano 25-letnią kobietę wraz z dzieckiem spod bloku mieszkalnego. Szef MSWiA zapewnia, że służby zajmują się sprawą. Straż Graniczna przeprowadza ścisłe kontrole, by odnaleźć zaginione osoby.

Młodą matkę wraz z 3-letnią córką porwano spod bloku mieszkalnego. Spacerowały one wraz z babcią dziecka, gdzie według jej relacji koło 10 rano doszło karalnego czynu. Dwóch zamaskowanych sprawców siłą wciągnęło dziecko i matkę do pojazdu.

Dodano w Bez kategorii

POLECAMY