Centrum Kuźnia. Wykład Krzysztofa Karonia o marksistowskiej anty-kulturze

Dodano   0
  LoadingDodaj do ulubionych!
Karoń gościem specjalnym w Centrum Kuźnia

Publicysta Krzysztof Karoń / Fot. Twitter

Już w najbliższy piątek w Centrum Kształcenia Młodzieży "Kuźnia" odbędzie się wykład z udziałem Krzysztofa Karonia. Będzie on opowiadał o książce "Historia Antykultury 1.0" oraz odpowiadał na pytania publiczności.

Spotkanie ze znanym publicystą Krzysztofem Karoniem, które odbędzie się w Centrum Kształcenia Młodzieży “Kuźnia” rozpocznie się o godzinie 19 w Warszawie przy ul. Stawki 4B lok. U1. Będzie on specjalnym gościem programu “W ogniu pytań”.

Autor cyklu wykładów Program Wiedzy Społecznej, poświęconego historii marksizmu i nowej historii kultury. Wydał dwie książki z zakresu grafiki, składu komputerowego i poligrafii. W 2018 roku ukazała się jego monografia Historia antykultury, za którą w 2019 roku otrzymał nagrodę fundacji PAFERE i był nominowany do Nagrody Literackiej im. Józefa Mackiewicza.

– podaje organizator wydarzenia.

Publicysta jest autorem książki “Historia Antykultury 1.0” przedstawiającą historię ideologii marksistowskiej oraz ich kolejnych mutacji w dzisiejszym świecie. Autor rozprawia się z obecnymi lewicowymi ideologiami prowadzącymi do zniszczenia tradycji, europejskiej kultury chrześcijańskiej i stworzenia nowego systemu wyzysku.

Celem książki nie jest ocena ideologii antykultury, lecz wyjaśnienie jej filozoficznych podstaw, oraz przedstawienie narzędzi, jakimi się ona posługuje i praktycznych skutków, jakie musi powodować

– czytamy w zaproszeniu Centrum Kształcenia Młodzieży “Kuźnia”.

Chcesz być na bieżąco? Czytaj codziennie MediaNarodowe.com

twitter.com, facebook.com

Subskrybuj
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
Przeglądaj wszystkie komentarze

POLECAMY