Warszawa: Dzień bez samochodu. Zobacz gdzie skorzystasz z darmowej komunikacji?

Dodano   1
  LoadingDodaj do ulubionych!
Autobus MZK

Autobus MZK / Fot. Wikimedia Commons

W czwartek wszyscy mieszkańcy Warszawy będą mogli skorzystać z bezpłatnych przejazdów tramwajami, autobusami, metrem, pociągami SKM, WKD i KM. W tym dniu przypada Europejski Dzień Bez Samochodu.

Zarząd Transportu Miejskiego poinformował, że 22 września, w którym przypada Europejski Dzień bez Samochodu korzystanie z wszystkich pojazdów Warszawskiego Transportu Publicznego i z parkingów P+R jest bezpłatne.Jest to możliwe dzięki wcześniejszej uchwale Rady Miejskiej Warszawy.

Z kolei zarząd Koleji Mazowieckich w ramach oferty “Wspólny Bilet ZTM-KM-WKD” oraz oferty specjalnej “Dzień bez Samochodu w KM” wprowadziły możliwość bezpłatnej podróży wszystkimi pociągami i autobusami Komunikacji Zastępczej na obszarze ograniczonym stacjami: Skierniewice, Kutno, Sierpc, Działdowo, Ostrołęka, Czyżew, Czeremcha, Łuków, Dęblin, Skarżysko-Kamienna, Drzewica oraz autobusami KM na odcinku Modlin – Lotnisko Modlin.

W tym dniu będzie również możliwość bezpłatnego podróżowania pociągami KM w każdym możliwym kierunku i o każdej porze dnia.

Chcesz być na bieżąco? Czytaj codziennie MediaNarodowe.com

zyciestolicy.com.pl

Subskrybuj
Powiadom o
1 Komentarz
Najstarsze
Najnowsze Najpopularniejsze
Inline Feedbacks
Przeglądaj wszystkie komentarze

POLECAMY