Wola: Policjanci zatrzymali groźnego “samuraja”

Dodano   0
  LoadingDodaj do ulubionych!
Zakrapiana impreza na policyjnym kursie

Zdjęcie ilustracyjne / Fot. Twitter

Na warszawskiej Woli, w jednym z lokali gastronomicznych 35-latek groził właścicielom spaleniem ich interesu. Kiedy został wyproszony, wrócił z kastetem i mieczem samurajskim, skradł pieniądze i zniszczył ladę chłodniczą. Szybko został złapany, ana komendzie ustalono, że był już wcześniej notowany.
  • Do jednego z lokali gastronomicznych na Woli w Warszawie wszedł podejrzany mężczyzna.
  • Zaczął on grozić spaleniem budynku, lecz został on wyrzucony.
  • Po kilku minutach wrócił, jednakże tym razem przyniósł ze sobą miecz samurajski.
  • Ukradł on z kasy około 10 tys. złotych oraz zniszczył ladę chłodniczą.
  • Policjanci szybko ujęli przestępcę, który już wcześniej był notowany
  • Zobacz także: USA przeprowadziły nalot na Syrię

Policjanci z Woli zostali wezwani do interwencji w jednym z lokali gastronomicznych. Jak opowiedzieli właściciele, do ich lokalu wszedł mężczyzna i zaczął grozić spaleniem restauracji. Udało się go wygonić. Jednak nie na długo. Po kilkunastu minutach wrócił, ale wtedy miał już w jednym ręku miecz samurajski, a na drugiej dłoni założony kastet. 35-latek w furii zniszczył ladę chłodniczą i ukradł pieniądze. Łączne straty wyceniono na ponad 10 tys. złotych.

Policjanci szybko zatrzymali groźnego 35-latka i doprowadzili do komendy. Na miejscu okazało się, że w przeszłości również miał konflikt z prawem.

W trakcie sprawdzeń okazało się, że 35-latek jest poszukiwany nakazem doprowadzenia do zakładu karnego w celu odbycia kary 49 dni pozbawienia wolności za przestępstwo z ustawy o przeciwdziałaniu narkomanii. Okazało się również, że miał on już wcześniej konflikt z prawem i przebywał pięciokrotnie w areszcie śledczym, był notowany za różne przestępstwa

– poinformowała nadkom. Marta Sulowska z komendy policji na Woli.

Mężczyzna został doprowadzony do prokuratury, gdzie usłyszał zarzuty dotyczące kierowania gróźb karalnych i rozboju w warunkach recydywy. Sąd, na wniosek prokuratora zastosował wobec niego środek zapobiegawczy w postaci tymczasowego aresztowania na 3 miesiące.

Za te przestępstwa może grozić kara pozbawienia wolności na czas nie krótszy od lat 3”

– zaznaczyła funkcjonariuszka.

Chcesz być na bieżąco? Czytaj codziennie MediaNarodowe.com

zyciestolicy.com.pl

Subskrybuj
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
Przeglądaj wszystkie komentarze

POLECAMY