Atak nożownika na Poniatówce. Zatrzymano podejrzanego 16-latka

Dodano   0
  LoadingDodaj do ulubionych!
Zdjęcie ilustracyjne

Zdjęcie ilustracyjne / Fot. Twitter

Warszawska policja zatrzymała 16-latka podejrzanego o usiłowanie zabójstwa. Chodzi o zdarzenie, do którego doszło kilka dni temu na plaży pod mostem Poniatowskiego, gdzie w trakcie spotkania towarzyskiego nastolatek zaatakował nożem swoich kolegów.
  • Warszawscy policjanci zatrzymali 16-letniego chłopca podejrzanego o atak nożem na grupę kilku znajomych.
  • Kilka dni temu na moście Poniatowskie spotkała się grupa młodych ludzi.
  • W trakcie rozmowy doszło do awantury, która przerodziła się w bójkę.
  • Zatrzymany nastolatek ranił nożem dwie osoby, a następnie uciekł z miejsca zdarzenia.
  • Zobacz także: Roztańczona premier, kokaina na stole. “Gruba” impreza Sanny Marin [+WIDEO]

W ręce stołecznych funkcjonariuszy z wydziały kryminalnego wpadł młody mężczyzna podejrzewany o usiłowanie zabójstwa. Kilka dni temu 16-letni chłopak ranił nożem dwie osoby na plaży przy moście Poniatowskiego.

Według wstępnych ustaleń śledczych, wszystko wskazuje na to, że podczas wieczornego spotkania towarzyskiego najprawdopodobniej doszło do kłótni, która po chwili przerodziła się w awanturę. Niestety finał tej przepychanki okazał się bardzo poważny. Dwaj mężczyźni z obrażeniami ciała w postaci ran kłutych trafili do szpital, a sprawca uciekł z miejsca.

Policjanci z wydziału kryminalnego rozpoczęli intensywne poszukiwania sprawcy. Wykonali szereg czynności, sprawdzeń i ustaleń operacyjnych, nie umknął im żaden szczegół, co szybko doprowadziło ich do ustalenia i zatrzymania młodego mężczyzny. Następnego dnia po zdarzeniu 16-latek był już rękach policji. Policjanci zabezpieczyli również nóż, który sprawca ukrył w słoiku w lesie

– poinformowała Komenda Stołeczna Policji.

16-latkiem zajęli się policjanci z referatu ds. nieletnich. Na podstawie zabezpieczonych dowodów i zebranych w sprawie materiałów Sąd Rodzinny zdecydował o umieszczeniu nastolatka w schronisku dla nieletnich na okres 3 miesięcy.

Chcesz być na bieżąco? Czytaj codziennie MediaNarodowe.com

warszawa.naszemiasto.pl

Subskrybuj
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
Przeglądaj wszystkie komentarze

POLECAMY