Roztańczona premier, kokaina na stole. “Gruba” impreza Sanny Marin [+WIDEO]

WIDEO
Dodano   0
  LoadingDodaj do ulubionych!
Ostra zabawa premier Sanny Marin

Party Gate z udziałem premier Finlandii Sanny Marin / Fot. Twitter

W sieci pojawiło się nagranie, jak premier Finlandii Sanna Marin bawi się ze swoimi przyjaciółmi na prywatnej imprezie. Internauci są oburzeni zachowaniem kobiety, twierdzą, że nie powinna tak się bawić, gdy kraj jest w kryzysie.
  • W czwartek fińskie media opublikowały nagrania z imprezującej premier Sanny Marin.
  • Na materiale wideo można usłyszeć, jak jej znajomi mówią coś o kokainie, co więcej jeden z internautów uwiecznił moment z przygotowanym “towarem”.
  • Premier Marin bardzo żywiołowo “prezentowała” się na nagraniach, co może świadczyć o spożywaniu w nadmiernych ilościach alkoholu.
  • Do tej pory nie ustalono daty nagrania, lecz sama premier zdążyła się ustosunkować do ich wycieku.
  • Jej zdaniem nie powinny one się publicznie ukazać, gdyż była to prywatna impreza.
  • Finowie są oburzeni zachowaniem swojego przywódcy, wskazując na jej nieodpowiedzialność dobie kryzysu.
  • Zobacz także: “Naukowcy”: Większa otyłość wśród dzieci to rezultat… globalnego ocieplenia! [+WIDEO]

Do sieci wyciekło nagranie premier Finlandii Sanna Marin, która świetnie bawi się na imprezie. Na wideo słychać głosy prawdopodobniej jej przyjaciół, którzy krzyczą coś o kokainie. 

Na nagraniu widać, że nie brakowało alkoholu. Wideo zostało udostępnione w mediach społecznościowych w środę. 36-latka zdążyła się już odnieść do zaistniałej sytuacji. 

Źle się stało, że te nagrania stały się publiczne. Spędziłam wieczór z przyjaciółmi. Imprezowali, tańczyli i śpiewali. Nie spożywałam narkotyków, ani niczego poza alkoholem. Robiłam całkowicie legalne rzeczy. Nie widziałam, by inni zażywali narkotyki

– tłumaczyła się w czwartek premier Finlandii Sanna Marin.

Czytaj więcej: Brytyjskie wojsko nie chce białych żołnierzy? Jest odpowiedź RAF-u

Finowie oburzeni gorszącym zachowaniem premier

Nagranie nie spodobało się przede wszystkim obywatelom Finlandii, którzy zarzucają Sannie Marin nieodpowiedzialne zachowanie w dobie kryzysu. 

Ten film przedstawia premier Finlandii Sannę Marin (brunetka ubrana w białe spodnie i czarny top) na prywatnej imprezie. Finlandia cierpi z powodu rekordowo wysokich cen energii elektrycznej, braku opieki zdrowotnej i specjalistów od opieki nad osobami starszymi i tak właśnie nasza liderka spędza swój czas!

– zaznaczył oburzony fiński internauta.

Podobnego zdania jest gospodarz programu sportowego Aleksi Valavuori. Nie ukrywał, że jej wiek nie usprawiedliwia młodzieńczych zachowań, które nie przystoją przywódcy kraju.

To jest premier Finlandii Sanna Marin. Niektórzy mówią, że jest fajna… Może wśród innych nastolatków. Ale to nieodpowiedzialny lider dla kraju w kryzysie

– podkreślił Aleksi Valavurori.

Jest zdecydowanie najbardziej niekompetentną premier, jaką kiedykolwiek mieliśmy. Nic nie wie. Proszę zabrać skórzaną kurtkę i zrezygnować. Dziękuję

– dodał dziennikarz sportowy.

Chcesz być na bieżąco? Czytaj codziennie MediaNarodowe.com

salon24.pl

Subskrybuj
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
Przeglądaj wszystkie komentarze

POLECAMY