FDA: Blokery dojrzewania mogą powodować obrzęk mózgu i utratę wzroku u dzieci

Dodano   0
  LoadingDodaj do ulubionych!
Zdjęcie ilustracyjne

Zdjęcie ilustracyjne / Fot. Pixabay

Pacjenci zgłaszali zaburzenia widzenia, bóle głowy i wymioty. Inne skutki wywołane przez GnRH obejmowały wzrost ciśnienia krwi, obrzęk mózgu i neuropatię.

Urzędnicy amerykańskiej Agencji ds. Żywności i Leków ostrzegają, że dzieci, które przyjmują blokery dojrzewania płciowego, mogą doświadczyć obrzęku mózgu i utraty wzroku, wśród innych niebezpiecznych reakcji na “leki”.

Wbrew twierdzeniom aktywistów transgenderyzmu, że blokery dojrzewania płciowego i terapia hormonalna są “w pełni odwracalne” i nie powodują niebezpiecznych skutków ubocznych, FDA ostrzega, że ​​blokery dojrzewania znane jako hormon uwalniający gonadotropiny (GnRH) wykazują związek z guzem rzekomym mózgu (pseudotumor cerebri). Guz rzekomy mózgu zawiera objawy podobne do guza mózgu i został zidentyfikowany u sześciu dziewcząt w wieku od 5 do 12 lat. 

Według raportu pacjenci zgłaszali objawy, w tym zaburzenia widzenia, bóle głowy i wymioty. Inne skutki wywołane przez GnRH obejmowały wzrost ciśnienia krwi, obrzęk mózgu i neuropatię. Rzecznik FDA powiedział, że organizacja ustaliła, że ​​należy dodać ostrzeżenie do wszystkich produktów agonistycznych GnRH zatwierdzonych dla dzieci.

Kastracja

Zastępca sekretarza zdrowia Bidena Richard Leland Levine, którego Wikipedia nazywa kobietą (co jest nieprawdą), promował przepisywanie dzieciom substancji blokujących dojrzewanie w ramach “opieki genderowej”. Gubernator Florydy Ron DeSantis wytłumaczył:

Właściwie wezmą młodego chłopca i wykastrują go. Przyjmą młodą dziewczynę i przeprowadzą mastektomię lub wysterylizują ją.

Chcesz być na bieżąco? Czytaj codziennie MediaNarodowe.com

Rebel News

Subskrybuj
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
Przeglądaj wszystkie komentarze

POLECAMY