Antykultura w Unii Europejskiej! Dyskusja wokół książki “Encyklopedia Antykultury”

Dodano   0
  LoadingDodaj do ulubionych!
Antykultura w Unii Europejskiej

Materiał organizatora. / Antykultura w Unii Europejskiej

Centrum Kształcenia Młodzieży “Kuźnia” zaprasza serdecznie na dyskusję “Antykultura w Unii Europejskiej” poświęconą książce “Encyklopedia Antykultury”, która została wydana w ramach projektu “Odnaleźć Siebie” zrealizowanego pod patronatem Ministerstwa Edukacji i Nauki (MEiN).

Gdzie i kiedy? 29.06.2023 (czwartek) o godzinie 18.00 w Centrum Kształcenia Młodzieży “Kuźnia” w Warszawie (Stawki 4B lok. U1).

Uczestnicy dyskusji:
▪️ Jakub Zgierski (dziennikarz, redaktor “Encyklopedii Antykultury”)
▪️ Michał Pytel (politolog, współautor “Encyklopedii Antykultury”)

Opis książki

♦️ Czym jest ideologia antykultury?
♦️ Czy nasza wolność jest zagrożona?
♦️ Jaki jest prawdziwy cel rewolucji seksualnej?
♦️ Jak manipulują nami media i wielkie koncerny?
♦️ Czy mamy do czynienia z projektem nowego człowieka?
♦️ Co tak naprawdę leży u podstaw współczesnych ideologii?
♦️ Jak działa w praktyce stara rzymska maksyma dziel i rządź?
♦️ Dokąd zaprowadzi nas współczesna rewolucja technologiczna?

W Encyklopedii Antykultury znajdziesz odpowiedzi na te i wiele innych pytań. Pamiętaj, że świadomość to pierwszy krok do wolności!

Celem ideologii antykultury jest zabicie w ludziach zdolności do twórczej oraz pożytecznej pracy, która stanowi warunek konieczny funkcjonowania systemu kapitalistycznego, a szerzej – wydajnej gospodarki, gdzie każdy pracuje na swoje utrzymanie, a tym samym wolność. Oczekiwany rezultat musi doprowadzić do sytuacji, w której masy poddane antykulturowej obróbce nie będą miały innego wyboru niż poparcie sił nawołujących do rewolucji oraz stworzenia systemu powszechnej wolności, równości i dobrobytu – nowej wersji komunizmu. Jednak ustrój, w którym rzekomo nikt nie musiałby pracować, ponieważ wszystko byłoby za darmo, sprowadzałby się w gruncie rzeczy do przejmowania dóbr wypracowywanych przez innych ludzi. W efekcie beneficjentami byłyby wyłącznie pasożytnicze elity bazujące na wytworzonym mechanizmie systemowej kradzieży, kontroli społecznej oraz propagandzie. To właśnie jest istota antykultury!

Subskrybuj
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
Przeglądaj wszystkie komentarze

POLECAMY