Warszawa: “Transgenderyści” na wojnie z klubem gejowskim. Zapowiedziano “nagi” protest

HIT
Dodano   0
  LoadingDodaj do ulubionych!
Zdjęcie ilustracyjne

Zdjęcie ilustracyjne / Fot. Jan Bodakowski

Jakby tego było mało, osoby te nie tylko grożą popełnieniem zgorszenia, ale również... życzą gejom niebędącym genderystami śmierci.

“Wojna w rodzinie”

Zwolenniczka rozszarpywania ludzi żywcem została wyrzucona z klubu dla gejów. Powodem było obnażanie się w miejscu publicznym. Na to wyrzucenie zareagowali aktywiści promujący “transgenderyzm” (“transgenderyści” to m.in. promotorzy kastrowania i trucia dzieci blokadami hormonalnymi). Postanowili, że będą w ramach protestu chodzić nago, aż “będą mogli chodzić do toalet bez wyrzucania przez transfobicznych ochroniarzy”.

Niziny patologii

Jakby tego było mało, osoby te nie tylko grożą popełnieniem zgorszenia, ale również… życzą homoseksualistom niebędącym genderystami śmierci. Albowiem hasło przewodnie protestu brzmi: “Flash cis gays to their graves”, co można przetłumaczyć jako “Wyślij nagością cis gejów do grobu”. Przy tym opublikowany został wulgarny opis wydarzenia.

Nie wiemy, czy warszawska policja zatrzymała te osoby.

Sprawa ta odbiła się szerokim echem w internecie. Łukasz A. Jankowski napisał:

Jutro w Warszawie jest planowana demonstracja pod hasłem wysyłania gejów do grobów. Pewnie myślicie, że lewica jest oburzona. Otóż nie bardzo, to bo “osoby trans” (cokolwiek to akurat w tej chwili oznacza), chcą posyłać gejów do piachu, więc ogólnie luzik.

Chcesz być na bieżąco? Czytaj codziennie MediaNarodowe.com

Subskrybuj
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
Przeglądaj wszystkie komentarze

POLECAMY