Zakaz picia alkoholu i seksu pozamałżeńskiego podczas Mistrzostw w Katarze

Dodano   0
  LoadingDodaj do ulubionych!
Zdjęcie ilustracyjne

Zdjęcie ilustracyjne. / Fot. Wikimedia Commons

FIFA poparło oficjalny zakaz seksu pozamałżeńskiego podczas Mistrzostw Świata w Katarze. Zakaz dotyczy również imprez alkoholowych.

Katar nakłada restrykcje

Mistrzostwa świata w Katarze tuż tuż… Kibicie piłki nożnej z niecierpliwością czekają na pierwszy sędziowski gwizdek. Jednak emocje wzbudza nie tylko oczekiwanie na sportową rywalizację, ale również zapowiedź przepisów, jakie mają obowiązywać podczas MŚ. Chodzi o zakaz picia alkoholu i seksu pozamałżeńskiego. Nie będzie tłumaczenia, że ktoś za dużo wypił i nic nie pamięta, bo zakaz dotyczy również imprez alkoholowych. Kontakt seksualny będzie możliwy tylko z współmałżonkiem. Nasuwa się tylko jeden wniosek: żony mogą spać spokojnie, bez obaw, że mąż ulegnie urokowi nieznajomej o pięknych oczach. Nie zapominajmy, że zakaz dotyczy również kobiet.

7 lat więzienia

Skok w bok może zakończyć się nie tylko rozwodem, ale również aresztowaniem i siedmioletnim wyrokiem więzienia.

– Nie będzie żadnych wyjątków.

– ostrzega FIFA

Można poczynić też taką refleksję, że gdyby takie zapisy obowiązywały np. podczas Mistrzostw Europy w 2012 roku w Polsce i na Ukrainie, to byłby głośny krzyk o polskich i ukraińskich religijnych fundamentalistach i radykałach. Warto uważnie obserwować komentarze, jakie będą się pojawiały wokół mundialu w Katarze.

https://twitter.com/delestoile/status/1539245628013875202

Chcesz być na bieżąco? Czytaj codziennie: Medianarodowe.com

Twitter

Subskrybuj
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
Przeglądaj wszystkie komentarze

POLECAMY