Zakrapiana impreza na policyjnym kursie. Uczestnicy odpowiedzą za złamanie etyki zawodowej

Dodano   1
  LoadingDodaj do ulubionych!
Zakrapiana impreza na policyjnym kursie

Zdjęcie ilustracyjne / Fot. Twitter

Podczas kursu szkoleniowego dla policji w Legionowie doszło do niespodziewanego incydentu. Funkcjonariusze wnieśli nielegalnie alkohol na teren ośrodka i urządzili zabawę. Chciał ją zakończyć jeden z oficerów dyżurnych, któremu nie spodobała się huczna zabawa.
  • Blisko tydzień temu w ośrodku szkoleniowym policji w Legionowie doszło do głośnego incydentu.
  • W trakcie trwającego kilka tygodni kursu dla policjantów z grup antyterrorystycznych z Wrocławia i Rzeszowa oraz działów prasowych doszło do imprezy.
  • Do jednego z pokoi, gdzie przebywały kobiety z oddziałów prasowych wdarła się grupa funkcjonariuszy
  • Antyterroryści zachowywali się bardzo niekulturalnie oraz głośno co irytowało resztę uczestników.
  • Wówczas sytuację próbował wyjaśnić oficer dyżurny, który poirytowany wytrącił jednemu z uczestników szklankę i miał przewrócić stół.
  • Mężczyźni odpowiedzą teraz przed komisja etyki zawodowej za złamanie regulaminów kursu.
  • Zobacz także: W Warszawie ma przejść marsz LGBT “Kiyv Pride”. Ukraińcy: To zagrożenie dla ukraińskich interesów narodowych

Portal “tvn24.pl” informuje, że w trakcie kilkutygodniowego kursu dla funkcjonariuszy z oddziału antyterrorystycznego z Wrocławia i Rzeszowa oraz dla policjantów ze sztabów prasowych doszło do imprezy.

W jej trakcie doszło do incydentu i awantury. Jak przekazałą jedna z uczestniczek, do jednego z pokoi, w którym znajdowały się głównie kobiety z wydziałów prasowych, przyszli koledzy z jednostek antyterrorystycznych. Jej zdaniem, ich zachowanie było bardzo głośne oraz nie reagowali na zwracaną im uwagę.

Czytaj więcej: Trwają zapisy na III Szkołę Letnią IDMN

Policjanci staną przed komisją etyki

Ostatecznie do pokoju przyszedł oficer dyżurny. Według relacji jednego ze świadków miał on ze złości wytrącić szklankę jednemu z antyterrorystów i przewrócić stół. Z kolei oficer powiedział swoim przełożonym, że drugi funkcjonariusz zaczął mu ubliżać oraz ranił się w rękę szkłem, które trzymał.

Teraz mężczyźni będą odpowiadać za naruszenie etyki zawodowej. Jak wskazano w uzasadnieniu, nie zgłosili oni wcześniej dyżurnym, że na teren ośrodka wniesiono zakazany alkohol, który został później spożyty.

Przykre konsekwencje poniesie także oficer dyżurny, któremu zarzucono, że był agresywny.

Chcesz być na bieżąco? Czytaj codziennie MediaNarodowe.com

tvn24.pl, wp.pl

Subskrybuj
Powiadom o
1 Komentarz
Najstarsze
Najnowsze Najpopularniejsze
Inline Feedbacks
Przeglądaj wszystkie komentarze

POLECAMY