Trwają zapisy na III Szkołę Letnią IDMN

Dodano   1
  LoadingDodaj do ulubionych!
Prof. Jan Żaryn

Prof. Jan Żaryn / Fot. Facebook

Do 30 czerwca można się zapisywać na udział w III Szkole Letniej Instytutu Dziedzictwa Myśli Narodowej im. Romana Dmowskiego i Ignacego Jana Paderewskiego. Inicjatywa jest kierowana przede wszystkim do nauczycieli historii i katechetów uczących w szkołach średnich, a także do studentów historii drugiego stopnia i doktorantów.

Zobacz także: Trwa zbiórka na pomoc Polakom w Mołdawii. “Polska mniejszość żyje tam stulecia od czasów świetności dawnej Rzeczypospolitej”

III Szkoła Letnia IDMN odbędzie się w dniach 16-19 sierpnia 2022 roku w Pułtusku. Przewodnim tematem zajęć tegorocznej Szkoły Letniej jest „Młodzież dla Niepodległej”. W programie znajdą się wykłady oraz warsztaty prowadzone przez wybitnych znawców historii ruchu narodowo-chrześcijańskiego i doświadczonych dydaktyków oraz świadków historii. Organizator pokrywa koszty pobytu, wyżywienia oraz wycieczki dydaktycznej.

Aby zapisać się do udziału w inicjatywie, należy skontaktować się z IDMN do 30 czerwca za pośrednictwem adresu e-mail: [email protected]. Zgłoszenie powinno zawierać skan podpisanego formularza zgłoszeniowego, krótki tekst motywujący (do 1000 słów), który powinien być związany z przewodnim tematem zajęć tegorocznej edycji Szkoły Letniej IDMN. Szczegóły i formularz zgłoszeniowy na stronie internetowej www.idmn.pl.

Chcesz być na bieżąco? Czytaj codziennie MediaNarodowe.com

idmn.pl

Subskrybuj
Powiadom o
1 Komentarz
Najstarsze
Najnowsze Najpopularniejsze
Inline Feedbacks
Przeglądaj wszystkie komentarze

POLECAMY