Coraz większe problemy z imigrantami. Multikulturalizm zagraża bezpieczeństwu Polaków

Dodano   3
  LoadingDodaj do ulubionych!
Karetka pogotowia ratunkowego

Karetka pogotowia ratunkowego / Fot. PAP/Roman Zawistowski. Sfinansowano przez Narodowy Instytut Wolności ze środków Programu Rozwoju Organizacji Obywatelskich na lata 2018 – 2030

W nocy z sobotę na niedzielę, 8 maja, doszło do zabójstwa młodego mężczyzny na Nowym Świecie w Warszawie. Zakrwawiony chłopak z ranami kłutymi wpadł do sklepu i błagał o pomoc. Sprzedawca wezwał pogotowie, jednak reanimacja nie powiodła się.
  • W nocy z soboty na niedzielę 8 maja doszło do tragicznego zdarzenia na Nowym Świecie w Warszawie.
  • Pewien młody mężczyzna wszedł do lokalu, gdzie stanął w obronie kobiet zaczepianych przez grupę obcokrajowców.
  • Jeden z imigrantów wziął do ręki nóż i ugodził kilkakrotnie Polaka.
  • Niestety mężczyzna zmarł pomimo udzielonej mu pomocy medycznej.
  • Zarówno prezes Ruchu Narodowego Robert Winnicki oraz wiceprezes Krzysztof Bosak skrytykowali obecne władze za wpuszczanie imigrantów do kraju.
  • Zobacz także: Kliczko honorowym obywatelem Warszawy? Radni PiS przedstawiają swoją kandydaturę

W internecie pojawiło się nagranie z ataku, do którego doszło przy Nowym Świecie w nocy z sobotę na niedzielę 8 maja. Autorem nagrania jest najprawdopodobniej anonimowy świadek zdarzenia.

O samym zdarzeniu informowaliśmy 9 maja. Kilkuosobowa grupa zaatakowała młodego mężczyznę, który stanął w obronie kobiet. Chłopak został zaatakowany nożem przez agresywnego mężczyznę.

W nocy otrzymaliśmy zgłoszenie, że do jednego ze sklepów przy ul. Nowy Świat przyszedł ranny mężczyzna. Na miejsce niezwłocznie udali się policjanci, zostały wezwane także służby ratunkowe. Niestety pomimo udzielonej pomocy medycznej i wysiłku lekarzy mężczyzna zmarł 

– przekazał Gabriela Putyra z Komendy Stołecznej Policji w Warszawie.

Tragicznie zmarły chłopak był najprawdopodobniej gościem jednego z lokali w tak zwanych “Pawilonach” na tyłach Nowego Świata. I w tym rejonie został dźgnięty nożem. Mężczyzna miał wyczołgać się z lokalu i błagać innych o pomoc.

To był wysoki, rosły mężczyzna, w wieku tak między 20 a 30 lat. Miał dwie rany na plecach jakby mu ktoś przed chwilą wbił nóż

– przekazał relację świadków zdarzenia dziennik Super Express.

Jak dowiedział się Super Express, to 29-latek pochodzący z województwa kujawsko-pomorskiego, z okolic Tucholi. Chłopak został dwukrotnie dźgnięty nożem w plecy. Krew leciała mu z nosa i z ran na plecach. Sprzedawca natychmiast wezwał pomoc, ale serce ofiary nożownika przestało bić.

Czytaj więcej: Barbarzyńskie metody Izraelczyków. Zamordowano słynną dziennikarkę Al-Jazeery

Narodowcy ostrzegali przed multikulti

Sprawę szokującego morderstwa na Polaku skomentowali najważniejsi działacze Ruchu Narodowego, prezes Robert Winnicki oraz wiceprezes Krzysztof Bosak. Przypomnieli oni, że kilka lat temu ostrzegali polskie władze i społeczeństwo przed wpuszczaniem imigrantów.

Polska nam się zmienia. To przeciw czemu protestowaliśmy w latach 2014-15 już nadeszło. W najściślejszym centrum Warszawy przy przechodnich zamordowano Polaka, który stanął w obronie kobiet przed zaczepiającymi je cudzoziemcami.

– zauważył poseł Konfederacji Krzysztof Bosak.

Cudzoziemcy zadźgali nożem Polaka, który stanął w obronie zaczepianych kobiet. W ostatnich miesiącach imigranci pracujący w Warszawie jako kierowcy dopuścili się kilkudziesięciu gwałtów. Polityka masowej imigracji prowadzona przez PiS na wzór Zachodu przynosi „zachodnie” skutki.

– stwierdził prezes Ruchu Narodowego Robert Winnicki.

Chcesz być na bieżąco? Czytaj codziennie MediaNarodowe.com

se.pl, twitter.pl

Subskrybuj
Powiadom o
3 komentarzy
Najstarsze
Najnowsze Najpopularniejsze
Inline Feedbacks
Przeglądaj wszystkie komentarze

POLECAMY