Przewodnik po Warszawie. Stolica Polski znajdzie się w popularnej serii

Dodano   1
  LoadingDodaj do ulubionych!
Warszawa Zamek Królewski zdjęcie Jan Bodakowski

Warszawa Zamek Królewski zdjęcie Jan Bodakowski / Warszawa Zamek Królewski zdjęcie Jan Bodakowski

Warszawa znalazła się w gronie 40 miast i regionów należących do popularnej serii Startup Guide. Przewodniki promują lokalne innowacje i pomagają w założeniu własnej działalności gospodarczej.
  • Na bazie współpracy ratusza Warszawy z firmą Startup Guide World Ap oraz Fundacją Venture Cafe Warsaw powstał fascynujący przewodnik po stolicy
  • Powstał on również przy współpracy z serwisem Google, a także dzięki wsparciu finansowemu z Polskiego Funduszu Rozwoju
  • Przewodnik “Startup Guide Warsaw” będzie zawierał informacje o lokalnych innowacyjnych przedsiębiorstwach
  • Będzie on również zawierał dane kontaktowe do przedsiębiorców i biznesmenów, gotowych do podjęcia współpracy
  • Zobacz także: Znakomite informacje dla polskich sadowników. Białoruś zniosła embargo

W ramach współpracy Urzędu miasta stołecznego Warszawy z firmą Startup Guide World Ap, Fundacją Venture Cafe Warsaw oraz takimi partnerami jak Google for Startups i Polski Fundusz Rozwoju powstał “Startup Guide Warsaw”, czyli przewodnik po Warszawie należący do popularnej serii.

Tym samym stolica Polski znajdzie się w gronie ponad 40 miast i regionów z Europy, Stanów Zjednoczonych, Bliskiego Wschodu, Azji i Afryki.

Przewodnik promuje warszawskie innowacje i dostarcza przedsiębiorcom informacje przydatne na etapie zakładania działalności gospodarczej. Ponadto opisuje warszawskie środowisko startupowe oraz jego najbardziej innowacyjne przedsięwzięcia.

“Startup Guide Warsaw” zawiera również dane kontaktowe firm i instytucji biznesowych, informacje dotyczące programów wsparcia, przestrzeni współpracy biznesowej oraz podstawowe wiadomości dotyczące życia w stolicy. Ma to zachęcić osoby chcące przeprowadzić się do stolicy w celu założenia własnego biznesu.

Największą siłą Warszawy są jej mieszkanki i mieszkańcy – wykwalifikowani, przedsiębiorczy, pełni ambicji i marzeń. Dzięki nim stolica jest otwartym, przyjaznym i twórczym miastem. To ich działania wpływają na wzrastającą konkurencyjność miasta i jego zdolność do przyciągania talentów i inwestorów

– powiedziała Karolina Zdrodowska, dyrektorka koordynatorka ds. przedsiębiorczości i dialogu społecznego w Urzędzie m.st. Warszawy.

Cieszę się, że dzięki współpracy przy tworzeniu Startup Guide Warsaw możemy promować inicjatywy i ludzi, którzy razem z nami tworzą warszawski ekosystem startupowy i budują przy tym unikalną markę stolicy.

– dodała.

Oficjalna premiera przewodnika odbędzie się 5 maja.

Chcesz być na bieżąco? Czytaj codziennie MediaNarodowe.com

zyciestolicy.com.pl

Subskrybuj
Powiadom o
1 Komentarz
Najstarsze
Najnowsze Najpopularniejsze
Inline Feedbacks
Przeglądaj wszystkie komentarze

POLECAMY