Reprezentant Francji występujący w Paris Saint-Germain pchnięty nożem w sylwestra

Dodano   0
  LoadingDodaj do ulubionych!
Elohim Prandi

Elohim Prandi / Fot:PAP/EPA/SASCHA STEINBACH

Reprezentant Francji w piłce ręcznej, zawodnik Paris Saint-Germain Elohim Prandi został w noc sylwestrową w Paryżu kilkakrotnie pchnięty nożem – potwierdził klub.

Noc sylwestrowa w Paryżu

Prandi – jak napisano w oficjalnym oświadczeniu – przebywa na obserwacji w jednej paryskich z klinik, jego stan nie budzi niepokoju. Według opinii lekarz nie doznał obrażeń, które zagrażałyby jego życiu.

Francuzi – mistrzowie olimpijscy z Tokio – przygotowują się do mistrzostw Europy, które od 13 do 30 stycznia zostaną rozegrane na Węgrzech i Słowacji.

Problemy reprezentacji Francji

Prandi, który uczestniczył w nieudanych dla „Trójkolorowych” mistrzostwach Starego Kontynentu w 2020 roku, został powołany do kadry przez trenera Guillaume’a Gille’a, ale z powodu wykrycia u niego COVID-19 nie uczestniczył w pierwszym etapie przygotowań.

Chcesz być na bieżąco? Czytaj codziennie MediaNarodowe.com

Po zranieniu w Paryżu nie wiadomo, kiedy 23-latek będzie mógł wrócić do zespołu. Prandi obecnie dołączył do długiej listy nieobecnych, na której znajdują się m.in. kontuzjowani mistrzowie olimpijscy Timothey N’Guessan, Nedim Remili i Luka Karabatic.

PAP

Subskrybuj
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
Przeglądaj wszystkie komentarze

POLECAMY