Ludźmierz. Zwłoki mężczyzny w bagażniku auta. Miał ranę postrzałową głowy

Dodano   0
  LoadingDodaj do ulubionych!
Policja

Zdjęcie ilustracyjne. / Fot. Pixabay

Małopolska policja znalazła w bagażniku porzuconego auta ciało zastrzelonego mężczyzny. Miał ranę postrzałową głowy - informuje RMF FM. Według nieoficjalnych informacji, może to być poszukiwany na Słowacji policjant.

To poszukiwany Słowak

W samochodzie na słowackich rejestracjach zaparkowanym w Ludźmierzu (pow. nowotarski) znaleziono zwłoki mężczyzny z raną postrzałową oraz broń. To poszukiwany 40- letni Słowak, który najprawdopodobniej popełnił samobójstwo- przekazał w niedzielę PAP Bartosz Izdebski z małopolskiej policji.

Samochód na słowackich numerach rejestracyjnych został odnaleziony w noc sylwestrową na poboczu drogi przy wyjeździe z Ludźmierza przez straż gminną. W sobotę policjanci z Nowego Targu ustalili, że pojazd był poszukiwany przez słowacką policję. Skoda została odholowana na policyjny parking Komendy Powiatowej w Nowym Targu. Tam policjanci tworzyli pojazd i w bagażniku ujawnili ciało zastrzelonego mężczyzny. Obok leżał pistolet.

Chcesz być na bieżąco? Czytaj codziennie MediaNarodowe.com

Sprawę bada prokuratura

Z nieoficjalnych ustaleń RMF FM wynika, że może chodzić o policjanta poszukiwanego na Słowacji od 20 grudnia. 

– Na miejsce udała się grupa dochodzeniowo-śledcza, technicy kryminalistyki z Krakowa oraz prokurator, którzy po całonocnej pracy w niedzielę rano ustalili, że jest to ciało poszukiwanego od 20 grudnia Słowaka, który najprawdopodobniej popełnił samobójstwo. Z ustaleń policji, którzy kontaktowali się ze stroną słowacką wynika, że czterdziestolatek cierpiał na choroby psychiczne i posiadał swoją broń

– przekazał Izdebski.

Sprawę bada prokuratura i grupa dochodzeniowa z Krakowa. Śledczy wykluczają udział osób trzecich.

RMF24, PAP

Subskrybuj
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
Przeglądaj wszystkie komentarze

POLECAMY