Warszawa: Nożownik z Ochoty zatrzymany

Dodano   1
  LoadingDodaj do ulubionych!
Policja

Zdjęcie ilustracyjne. / Fot. Pixabay

"Funkcjonariusze po przybyciu na miejsce ustalili rysopis oraz pojazd, którym oddalił się sprawca" – powiedział podkom. Karol Cebula.
  • Warszawska policja podaje, że aresztowała 28-letniego mężczyznę podejrzanego o usiłowanie zabójstwa 27-latka przed sklepem przy ul. Posagu 7 Panien.
  • Sprawę podejrzanego przejęli kryminalni zajmujący się przestępstwami przeciwko życiu i zdrowiu z komendy na Ochocie.
  • 28-letni Markus M. został doprowadzony do prokuratury. Mężczyzna usłyszał zarzut usiłowania zabójstwa opisany w artykule 148 kodeksu karnego.
  • Zobacz także: Wasilewski o konkursie o Dmowskim: Zachęcamy młodzież do udziału [NASZ WYWIAD]

Warszawska policja podaje, że aresztowała 28-letniego mężczyznę podejrzanego o usiłowanie zabójstwa 27-latka przed sklepem przy ul. Posagu 7 Panien. Nożownik z Ochoty zatrzymany został po tym, jak 13 grudnia policja odnotowała zgłoszenie o ataku z użyciem noża. Informację podaje podkom. Karol Cebula z Komendy Rejonowej Policji Warszawa III.

“Funkcjonariusze po przybyciu na miejsce ustalili rysopis oraz pojazd, którym oddalił się sprawca” – powiedział podkom. Karol Cebula.

Nożownik z Ochoty zatrzymany

Sprawę podejrzanego przejęli kryminalni zajmujący się przestępstwami przeciwko życiu i zdrowiu z komendy na Ochocie.

“W wyniku szeroko zakrojonych działań, wykonaniu wielu czynności i ustaleń policjanci już dwa dni później wytypowali mężczyznę odpowiedzialnego za tę zbrodnię. 20 grudnia kryminalni pozyskali informację o tym, iż 28-latek ukrywa się w jednym z hosteli na terenie warszawskich Włoch” – przekazał policjant.

“Po potwierdzeniu informacji oraz przy wsparciu Samodzielnego Pododdziału Kontrterrorystycznego policji został zatrzymany” – dodał.

Chcesz być na bieżąco? Czytaj codziennie MediaNarodowe.com

Zarzuty podejrzanego

28-letni Markus M. został doprowadzony do prokuratury. Mężczyzna usłyszał zarzut usiłowania zabójstwa opisany w artykule 148 kodeksu karnego.

“Sąd przychylił się do wniosku prokuratora i zastosował wobec 28-latka areszt na okres trzech miesięcy – powiedziała rzecznik Prokuratury Okręgowej w Warszawie Aleksandra Skrzyniarz.

Za zarzucany czyn może mu grozić nawet dożywocie.

tvp.info

Subskrybuj
Powiadom o
1 Komentarz
Najstarsze
Najnowsze Najpopularniejsze
Inline Feedbacks
Przeglądaj wszystkie komentarze

POLECAMY