Zmiana trasy jazdy metra w Warszawie. Sprawdź, co się stało

Dodano   1
  LoadingDodaj do ulubionych!
Metro Warszawa

Metro Warszawa / Fot. Metro Warszawa

"Z powodu pozostawionego bagażu na stacji metra Księcia Janusza druga linia metra kursuje w piątek rano między Trocką a Rondem Daszyńskiego" – poinformowano w komunikacie.

Zarząd Transportu Miejskiego poinformował o powodach zmiany kursu drugiej linii metra w Warszawie. Piątkowa zmiana trasy jazdy metra w Warszawie ma związek z zagadkowym bagażem na jednej ze stacji.

Zmiana trasy jazdy metra w Warszawie

Z powodu pozostawionego bagażu na stacji metra Księcia Janusza druga linia metra kursuje w piątek rano między Trocką a Rondem Daszyńskiego – poinformowano w komunikacie.

Rzecznik Metra Warszawskiego Anna Bartoń wyjaśniła, że za każdym razem w takiej sytuacji na miejsce wzywany jest patrol policji. W takiej sytuacji prowadzone jest specjalistyczne rozpoznanie.

Wskazano, aby na odcinku między rondem Daszyńskiego a stacją “Płocka” korzystać z tramwajowych linii 10 i 11. Z kolei na odcinku między rondem Daszyńskiego a stacją “Księcia Janusza” z autobusowej linii 109. Między stacjami “Płocka-Szpital” a “Księcia Janusza” można przemieścić się autobusami linii 171 i 190, natomiast między metrem “Młynów” a “Księcia Janusza” – linią 523.

Wydłużone zostało kursowanie linii 714, 719 i 729 do krańca rondo Daszyńskiego – podały ponadto służby miejskie.

Chcesz być na bieżąco? Czytaj codziennie MediaNarodowe.com

Trwa też uruchamianie linii zastępczej. Kursuje ona w obu kierunkach na trasie: Metro Księcia Janusza – Górczewska – Płocka – Kasprzaka – Prosta – rondo Daszyńskiego.

zyciestolicy.com.pl

Subskrybuj
Powiadom o
1 Komentarz
Najstarsze
Najnowsze Najpopularniejsze
Inline Feedbacks
Przeglądaj wszystkie komentarze

POLECAMY