Dziennikarz sportowy: Największą plagą futbolu jest wykorzystywanie seksualne nieletnich w federacjach

Dodano   0
  LoadingDodaj do ulubionych!
Piłka meczowa Euro2020.

Piłka meczowa Euro 2020. / Fot. Ik ben groot/Wikimedia Commons

Francuski dziennikarz Romain Molina wywołał wczoraj gigantyczną burzę za pośrednictwem Twittera. Wystosował wiele poważnych oskarżeń względem piłkarzy, klubów i organizacji. Większość z nich dotyczy przemocy seksualnej.

Zobacz także: Cudzoziemcy łatwiej uzyskają pozwolenie na pracę. Bosak: Rząd prowadzi najbardziej proimigrancką politykę w historii

Od pewnego czasu Twitter oferuje możliwość prowadzenia rozmów w tzw. pokojach. Zasada działania jest następująca: użytkownicy spotykają się w pokoju audio, gdzie część z nich prowadzi rozmowę, a reszta może się przysłuchiwać lub poprosić o dołączenie. W ramach jednego z takich pokojów zorganizował spotkanie dziennikarz Romain Molina i zaszokował swoich słuchaczy.

Największą plagą światowego futbolu jest wykorzystywanie seksualne nieletnich w federacjach. Wszędzie, w krajach rozwiniętych lub tych mniej rozwiniętych. Wszędzie! – powiedział.

Warto zaznaczyć, że Molina nie przedstawił jak dotąd twardych dowodów na poparcie swoich rewelacji, choć zapowiada on, że prawdziwe trzęsienie ziemi dopiero przed nami.

Chcesz być na bieżąco? Czytaj codziennie MediaNarodowe.com

ekstraklasatrolls.pl, twitter.com, weszlo.com, meczyki.pl

Subskrybuj
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
Przeglądaj wszystkie komentarze

POLECAMY