Homoseksualista do Trzaskowskiego: Pójdę na Marsz Niepodległości, czy to się panu podoba czy nie

Dodano   10
  LoadingDodaj do ulubionych!
Wpis Kamila Starczyka.

Wpis Kamila Starczyka. / Fot. Twitter

Kamil Starczyk, który zasłynął w mediach społecznościowych jako homoseksualista krytykujący zachowanie aktywistów LGBT, odniósł się do wypowiedzi prezydenta Warszawy Rafała Trzaskowskiego na temat tegorocznego "Marszu Niepodległości". - 1 listopada będę z rodziną, przyjaciółmi i chłopakiem na #MarszNiepodległości2021. Bez względu na to czy się panu to podoba czy nie, Prezydencie Trzaskowski - napisał w twitterowym wpisie.

Zobacz także: “Jawny atak na wolność opinii publicznej”. Oświadczenie naukowców i dziennikarzy w obronie Bąkiewicza

Starczyk przedstawia się jako się jako „normalny homoseksualista”. Swoje profile w mediach społecznościowych opatrzył mottem: „W Polsce nie powinno być miejsca ani na homofobię, ani na agresję aktywistów #LGBT”. Już wcześniej jego wypowiedzi spotykały się z zainteresowaniem medialnym.

LGBT okazało się podłe, destrukcyjne, chore z nienawiści i nie chce mieć z tym nic wspólnego (…) Przez całe życie nikt nie sprawił mi tylu przykrości, nie próbował tak poniżyć, upodlić, zniszczyć, jak dziś ludzie z tęczą w profilach – bo nie zgadzam się na agresję aktywistów (…) Nawet z największym homofobem udawało mi się nawiązać dialog – z nimi to niewykonalne, nie chcą – napisał w sierpniu ubiegłego roku.

Jego wpis opisały m.in. serwis Tvp.info, Wpolityce.pl i Dorzeczy.pl.

Chcesz być na bieżąco? Czytaj codziennie MediaNarodowe.com

Pod koniec września tego roku jego wypowiedzi w mediach społecznościowych zostały wytknięte w kontekście jego pracy w portalu Wirtualna Polska. Niedługo później redakcja poinformowała, że umowa ze Starczykiem została rozwiązana.

Starczyk broni Marszu Niepodległości

Dzisiaj aktywista postanowił odnieść się do słów prezydenta Warszawy Rafała Trzaskowskiego, który uważa, że tegoroczny Marsz Niepodległości nie powinien się odbyć.

Na jego słowa zwrócił już uwagę m.in. poseł PiS Paweł Lisiecki.

Wygląda na to, że są osoby homoseksualne, które bardziej wolą chodzić na Marsz Niepodległości niż na Paradę Równości, gdzie chodzą aktywiści Ruchu LGBT, którzy uzurpują sobie prawo do reprezentowania wszystkich osób homoseksualnych – napisał polityk.

twitter.com, wirtualnemedia.pl

Subskrybuj
Powiadom o
10 komentarzy
Najstarsze
Najnowsze Najpopularniejsze
Inline Feedbacks
Przeglądaj wszystkie komentarze

POLECAMY