Lewandowski otwiera bar dla kibiców w Warszawie. Zobacz kiedy otwarcie

Dodano   0
  LoadingDodaj do ulubionych!
Nine's Warszawa

Nine's Warszawa / fot. facebook / NINE's Restaurant & Sports Bar

Nowy, czterokondygnacyjny bar dla kibiców zostanie otwarty już we wtorek w centrum Warszawy. Mowa o Nine's, czyli sportowym pubie i restauracji, której jednym ze współudziałowców jest Robert Lewandowski.
  • Najlepszy piłkarz świata wraz z Jackiem Trybuchowskim i Jerzym Krzanowskim stworzyli w stolicy miejsce, które powinno zostać centrum kibiców sportu.
  • Nine’s to cztery poziomy począwszy od klasycznego baru sportowego po restaurację i strefę eventową, wyposażoną w trybuny ze stadionowymi krzesełkami. 
  • Mimo że lokal otwarty jest przez jednego z najlepszych napastników w historii piłki nożnej, to reprezentowane są w nim wszystkie najważniejsze i najpopularniejsze dyscypliny sportowe. 
  • Zobacz także: Polska jednak otrzyma pieniądze z UE? Jest jeden warunek

Robert Lewandowski otwiera bar dla kibiców w Warszawie. Najlepszy piłkarz świata wraz z Jackiem Trybuchowskim i Jerzym Krzanowskim stworzyli w stolicy miejsce, które powinno zostać centrum entuzjastów sportu. W budynku dawnych Browarów Warszawskich powstał kilkukondygnacyjny lokal. Będzie tam można nie tylko dobrze zjeść, ale poznać również historię sportu. Goście podziwiać będą między innymi buty Ireny Szewińskiej, narty Kamila Stocha, złote medale naszych siatkarzy czy korki, w których nasz napastnik strzelił historycznego, 41. gola w poprzednim sezonie Bundesligi.

Chcesz być na bieżąco? Czytaj codziennie MediaNarodowe.com

Lewandowski otwiera bar dla kibiców w Warszawie

Nine’s to cztery poziomy począwszy od klasycznego baru sportowego po restaurację i strefę eventową, wyposażoną w trybuny ze stadionowymi krzesełkami. Część wystroju związana jest również z historią “Przeglądu Sportowego”. Można tu obejrzeć kilkadziesiąt najbardziej znaczących okładek w historii gazety, a także przypomnieć sobie triumfatorów Plebiscytu Stulecia “PS”.

Mimo że lokal otwarty jest przez jednego z najlepszych napastników w historii piłki nożnej, to reprezentowane są w nim wszystkie najważniejsze i najpopularniejsze dyscypliny sportowe. Pierwsi goście nowe miejsce odwiedzać będą mogli już od wtorku.

W Nine’s będzie można spotkać sportowców – zarówno naszych dawnych bohaterów, jak i współczesne gwiazdy – ale przede wszystkim będzie to miejsce dla kibiców.

onet.pl

Subskrybuj
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
Przeglądaj wszystkie komentarze

POLECAMY