“Nie zgadzamy się na ideologię ekologizmu”. Stanowcza deklaracja Czarnka

Dodano   1
  Loading

/ Źródło: Twitter/MEiN

Czarnek nie chce ekologizmu w szkołach

Na wtorkowej konferencji prasowej minister powiedział, że “jesteśmy wszyscy, bez względu na poglądy, uczestnikami sztafety pokoleń i prędzej czy później tę pałeczkę w sztafecie będziemy musieli przekazać najmłodszym dziś żyjącym Polakom oraz tym, którzy jeszcze się nie urodzili, a którzy będą następnymi pokoleniami”.

Będziemy rozwijać edukację ekologiczną i dot. klimatu, ale nie zgadzamy się na jakąkolwiek ideologię ekologizmu, polegającą na humanizacji roślin i zwierząt i animalizacji człowieka. Tego na pewno w podstawach programowych nie będzie

powiedział Czarnek.

Minister edukacji i nauki podsumował, że edukacja ekologiczna i dotycząca klimatu jest już w podstawach programowych nauczania w szkołach podstawowych i ponadpodstawowych, ale należy tę edukację unowocześnić i poprawić.

Subskrybuj
Powiadom o
guest
1 Komentarz
Najstarsze
Najnowsze Najpopularniejsze
Inline Feedbacks
Przeglądaj wszystkie komentarze
Dymitr Ogonowski
Gość
Dymitr Ogonowski
17 sierpnia 2021 19:25

Humanitarne traktowanie zwierząt powinno być. Mam na myśli psy, konie, owce, osły a nie jakieś tam komarzyce czy muchy. Natomiast nie powinni nam podwyższać cen paliw, energii i żywności z tytułu “ocieplania się klimatu”. Kliki na tym zarabiają kosztem ludności i gospodarki. Jest normalna standardowa pogoda, jak na sierpień.

POLECAMY