Klepacka odpowiada hejterom. „Tak, każdy niesie swój krzyż”

Dodano   1
  LoadingDodaj do ulubionych!
Zofia Klepacka

Zofia Klepacka / fot. You Tube/ Rafał Betlejewski

Polska olimpijka nagrała krótki filmik, w którym relacjonuje bieżącą sytuację w rywalizacji na Igrzyskach w Tokio. Klepacka straciła szanse na medal, lecz nadal wystartuje w finałowym wyścigu. W nagraniu odniosła się również do osób, które obrażają ją w internecie. Odpowiedziała Jagnie Marczułajtis, która udostępniła prześmiewczą grafikę związaną z polską windsurferką.

Zofia Klepacka walczy do końca i godnie reprezentuje Polskę podczas Igrzysk Olimpijskich w Tokio. Zawodniczka zakwalifikowała się do finałowego wyścigu, lecz nie ma już szans na medal. To co najważniejsze w krótkim fragmencie filmu, to wiadomość Klepackiej do Jagny Marczułajtis, która publicznie wyśmiewa wiarę polskiej windsurferki. Klepacka odpowiada jej, ale i wszystkim hejterom.

“Podobno pani Jagna Marczułajtis naśmiewa się z mojej wiary. Powstała grafika, że zamiast żagla trzymam krzyż i płynę na desce. Tak, każdy niesie swój krzyż. Jeden jest lżejszy, drugi cięższy. Wierzę, że ci, którzy niosą ten ciężki krzyż na ziemi, tam w niebie będą mieć lżej.”

– odpowiedziała Zofia Klepacka.

Klepacka z klasą i należytym spokojem odpowiada hejterom. Widać, że nie daje się sprowokować coraz to częstszym prowokacjom środowisk lewicowych, które na wiele sposobów szydzą z wyznawanych przez zawodniczkę wartości.

Zofia Noceti-Klepacka w ostatnim czwartkowym starcie w żeglarskiej klasie RS:X zajęła siódme miejsce i awansowała do wyścigu medalowego. Polka po 12 wyścigach jest dziewiąta, awans do finału zapewniła sobie czołowa “10”.

Wsparcie dla Zofii Klepackiej wyraził również prezes Rot Niepodległości, pan Robert Bąkiewicz. W krótkiej wypowiedzi wyraził pełne poparcie dla działań zawodniczki oraz przekazał życzenia jak najlepszych wyników sportowych w Tokio.

polsatsport.pl

Subskrybuj
Powiadom o
1 Komentarz
Najstarsze
Najnowsze Najpopularniejsze
Inline Feedbacks
Przeglądaj wszystkie komentarze

POLECAMY