Brytyjczycy ostro świętowali po zwycięstwie reprezentacji Anglii. 20 osób zatrzymanych

Dodano   0
  LoadingDodaj do ulubionych!
Kibice reprezentacji Angliiii

Kibice reprezentacji Anglii / Fot. You Tube / Watched Walker

Policja w Londynie zatrzymała 20 osób po świętowaniu wczorajszego awansu piłkarzy reprezentacji Anglii do finału Euro 2020. Są to kibice zespołu z wysp, którzy przesadnie wyrażali swoją radość z sukcesu reprezentacji.
  • Kibice reprezentacji Anglii świętowali awans do finału Euro 2020. Na ulicach Londynu odbyła się publiczna celebracja pierwszego w historii angielskiej piłki finału mistrzostw Europy.
  • Nie wszyscy fani potrafili jednak właściwie okazać swoją radość. Londyńska policja informuje o 20 zatrzymaniach kibiców ostatniej nocy.
  • Głównymi przyczynami aresztowań były napaście oraz naruszenie porządku publicznego.
  • Zobacz także: Otoka-Frąckiewicz zaorał lewaka: “Co Pan powie, żeby Hitler był czarnym gejem i Żydem?” [+WIDEO]

Nic dziwnego, że Brytyjczycy świętowali po zwycięstwie reprezentacji. Jest to pierwszy raz w historii, kiedy ich drużyna weszła do finału europejskich rozgrywek. W półfinale drużyna “Trzech Lwów” po dogrywce pokonała Danię 2:1. Ich rywalem w finałowym starciu będzie reprezentacja Włoch, która dzień wcześniej pokonała Hiszpanię po rzutach karnych. Mecz konkludujący imprezę odbędzie się na stadionie Wembley w niedzielę o godz. 21.

Sukces reprezentacji Anglii spowodował radość kibiców. Niektórzy z nich przesadzili jednak w wyrazie swoich emocji. Jak podaje londyńska policja za pośrednictwem Twittera, 20 osób zostało zatrzymanych tej nocy w stolicy Anglii.

“Funkcjonariusze dokonali 20 aresztowań za szereg przestępstw, w tym pospolitą napaść, naruszenie porządku publicznego i napaść na policjanta” – poinformowała na Twitterze londyńska policja.

Brytyjczycy świętowali po zwycięstwie na ulicach Londynu. Fani zatrzymali ruch uliczny na Piccadilly Circus w centrum miasta. Kibice w gestach radości zablokowali plac i wspięli się na budkę telefoniczną.

onet.pl texasnewstoday.pl

Subskrybuj
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
Przeglądaj wszystkie komentarze

POLECAMY