Otoka-Frąckiewicz zaorał lewaka: “Co Pan powie, żeby Hitler był czarnym gejem i Żydem?” [+WIDEO]

Dodano   0
  LoadingDodaj do ulubionych!

Rafał Otoka-Frąckiewicz / fot. tvp

Rafał Otoka-Frąckiewicz był gościem programu w TVP Kultura. tematem było Black Lives Matter i kultura poniżania czarnych. Podczas programu doszło do ostrej polemiki.

Na Polityko skończyła się emisja audycji realizowanej przez TVP Kultura poświęconej kulturze BLM. Ciekaw jestem Państwa komentarzy.

– napisał na twitterze Otoka.

Podczas programu doszło do polemiki ws. wolności ekspresji. Gdy publicysta Rafał Otoka-Frąckiewicz zaproponował żeby nie Jezus, ale Hitler był w jakimś filmie pokazany jako czarnoskóry gej i Żyd to lewak-filozof Tomasz Sawczuk miał już wątpliwości.

To rozbawiło użytkowników Twittera.

Internauci komentują

Internauci szybko wychwycili najlepsze fragmenty i zaczęli komentować wideo.

“Znakomity był ten wywiad i dokładnie ten przykład… Nagle liberalnemu wesołkowi wszystko wraca do pionu, gdy się sklei czarnego geja z Hitlerem… No tak, jest sprzeczność – bo w nienormatywno – transgresyjnych interpretacjach gejem może być wyłącznie Chrystus” – napisał jeden użytkownik.

“Zdeptany, jak LEGO, poskładany, jak pet” – śmiał się Stanisław Werner.

“Przecież to jest genialny koncept! Wszystkich największych białych zbrodniarzy mogliby grać czarni! Pol Pot, Hitler, Stalin, Mao, Kim. Rany Julek! To jest piękne!” – napisał inny.

medianarodowe

Subskrybuj
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
Przeglądaj wszystkie komentarze

POLECAMY