Żyźniewska: Ofensywa hipokrytów [OPINIA]

opinia
Dodano   1
  LoadingDodaj do ulubionych!

Dlaczego nieustannie nie reagujemy na zarzuty państwa, które kopie nas po tyłku niczym znudzony dzieciak. Dlaczego pozwalamy na współczesne niewolnictwo, które licznie dokumentują fundacje w tym kraju. Polak zastąpił murzyna. Staje się posłusznym neoniewolnikiem w świecie europejskiego kołchozu - pisze w swoim najnowszym tekście Ewa Żyźniewska.

Dzisiaj postaram się wypełnić Państwa czas popisem hipokryzji polityków i dumnego narodu „Oranje”. Narodu, który wiele ukrywa w zaciszu swoich gabinetów, wsi, miast. Zbudowanych na wyzysku, przemocy, niewolnictwie. Daruję resztę, by Państwa z marszu nie przestraszyć.

Niewolnictwo i handel ludźmi

1 lipca, to wyjątkowa data w historii tego państwa. Dzień, w którym w 1814 roku, król Zjednoczonych Niderlandów Wilhelm I wydał zakaz handlu niewolnikami transatlantyckimi przez holenderskie statki . Pomijam podoboje w Południowej Afryce i lokalny interes na niewolnikach. Powstanie  państwa Burów, które istnieje nieformalnie do dzisiaj. Posługuje się językiem afrikaners, który rozumiem z uwagi na zjanomość niderlandzkiego.

Skoncentrujemy się na niewolnictwie, za które Holandia nie chce przeprosić. Tym związanym z Surinamem, Antylami. Miejsc i ludzi, na których ten proceder wyjątkowo haniebnie odcisnął swoje piętno. Holandia miała znaczący udział w transatlantyckim handlu niewolnikami.

Święto Ketikoti, które oznacza zerwanie łańcuchów, jest świętem narodowym w Surinamie. Holandia, obchodzi je naturalnie ciszej, tak aby nie pozostawić wiadomości o nim, niby przepraszają ale nie do końca. Kto by chciał płacić odszkodowania, za „życie bezspadkowe”. Naturalnie odwołuję się do izraelskich magików, którzy do dziś wyłudzają fortuny.

Chociaż minęły wieki, potomkowie niewolników, ludzi którym złamano życie na pokolenia, nie zapominają. Wciąż oczekują przeprosin, na które zapewne się nie doczekają.

Ale do rzeczy, co to Państwa obchodzi, taka tam Holandia i jej wyczyny?

Premier Holandii nieustannie macha nam paluchem

Ostatnie tygodnie, właściwie lata, pokazały jak Holandia chce uczyć Polaków demokracji, tolerancji i w ogóle zdaje się wszystkiego. Sprawa w TSUE, ciągła ingerencja w życie podobno suwerennego państwa, właściwie państw.

Świeża sprawa to tęczowa bolszewia, która jedzie po całości. Tak więc zdymisjonowany premier tegoż państwa, które również kolaborowało z hitlerowskimi Niemcami podczas II WŚ, uczy nas tolerancji, mówi o równości i grozi paluchem. Wzywa do posłuszeństwa stadnego, które obowiązuje w EU. Dlaczego stoi mi przed oczami III Rzesza?

Holenderskie społeczeństwo “lepszych ludzi”

Co do społeczeństwa. Gromada kibiców „Oranje”, pojechała na mistrzostwa do Węgier zabierając tęczowe oflagowanie, które chciała wnieść na stadion. Ulice węgierskiego miasta zalała fala podchmielonych „ludzi lepszych”, ubranych na pomarańczowo. Kibiców, którzy przyjechali na jednodniową tęczową krucjatę. Mówiąc Węgrom tak jak ich zdymisjonowany premier, jak żyć w Europie.

Czesi skopali im tyłki 2:0, po czym z podkulonymi ogonami wrócili na łono swojej europejskiej stodoły. Zapadła narodowa żałoba.

Politykom inaczej myślącym w tym kraju, knebluje się usta, albo robi z nich zwyczajnie niepoczytalnych idiotów. Przykład, to taki Baudet, przewodniczacy Forum dla Demokracji, partii podobno prawicowej. Biedak, przez to, że rządowe media robiły z niego kretyna, założył własną telewizję. Ale i tam wyrzucają mu programy. Ta wolność słowa, w tej starej demokracji.

Przykłady można mnożyć, co czynię w swoich programach od lat.

Zadaję Państwu tylko pytanie

Dlaczego nieustannie nie reagujemy na zarzuty państwa, które kopie nas po tyłku niczym znudzony dzieciak. Dlaczego pozwalamy na współczesne niewolnictwo, które licznie dokumentują fundacje w tym kraju. Polak zastąpił murzyna. Staje się posłusznym neoniewolnikiem w świecie europejskiego kołchozu.

Holenderską hipokryzję dostrzegają nawet jej politycy, dlaczego nie wykorzystują tego Polacy? Dlaczego politycy wciąż dają się kopać hipokrytom? Pytanie naiwnej blondynki.

Subskrybuj
Powiadom o
1 Komentarz
Najstarsze
Najnowsze Najpopularniejsze
Inline Feedbacks
Przeglądaj wszystkie komentarze

POLECAMY