Instytut Dziedzictwa Myśli Narodowej organizuje Szkołę Letnią. Prof. Żaryn zaprasza

Dodano   0
  LoadingDodaj do ulubionych!
Prof. Jan Żaryn

Prof. Jan Żaryn / Fot. Facebook

Instytut Dziedzictwa Myśli Narodowej organizuje II Szkołę Letnią. Wydarzenie jest adresowane do studentów historii drugiego stopnia, doktorantów, nauczycieli historii i katechetów uczących w szkołach średnich.
  • II Szkoła Letnia, organizowana przez Instytut Dziedzictwa Myśli Narodowej im. Romana Dmowskiego i Ignacego Jana Paderewskiego, odbędzie się w dniach od 16 do 19 sierpnia w Jabłonnej koło Warszawy.
  • Zapisy potrwają do 30 czerwca.
  • Instytut Dziedzictwa Myśli Narodowej oferuje uczestnikom pokrycie kosztów pobytu, wyżywienia oraz wycieczki dydaktycznej.
  • Zobacz także: Nowe święto państwowe. Abp Stanisław Gądecki poparł inicjatywę

Zapisy na II Szkołę Letnią Instytutu Dziedzictwa Myśli Narodowej im. Romana Dmowskiego i Ignacego Jana Paderewskiego potrwają do 30 czerwca. W programie znajdą się wykłady oraz warsztaty prowadzone przez wybitnych znawców historii ruchu narodowo-chrześcijańskiego oraz doświadczonych dydaktyków i świadków historii.

Szkoła Letnia będzie miała miejsce w Jabłonnej koło Warszawy. Odbędzie się w dniach od 16 do 19 sierpnia. Instytut Dziedzictwa Myśli Narodowej oferuje uczestnikom pokrycie kosztów pobytu, wyżywienia oraz wycieczki dydaktycznej.

Tematem przewodnim tegorocznej edycji Szkoły Letniej będzie: Kościół a „Solidarność”. Żeby wziąć udział należy do 30 czerwca nadesłać do IDMN wypełniony formularz zgłoszeniowy oraz lit motywacyjny. Szczegóły oraz formularz zgłoszeniowy do pobrania można znaleźć na stronie Instytutu.

Zobacz także: Ogromny pożar w małopolskiej miejscowości! Kilkadziesiąt budynków w ogniu [+WIDEO]

II Szkoła Letnia, organizowana przez Instytut Dziedzictwa Myśli Narodowej im. Romana Dmowskiego i Ignacego Jana Paderewskiego uzyskała patronat Minitra Kultury, Dziedzictwa Narodowego i Sportu, jak również Ministra Edukacji i Nauki.

idmn.pl

Subskrybuj
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
Przeglądaj wszystkie komentarze

POLECAMY