Atak węża w tajlandzkim hotelu

Dodano   0
  LoadingDodaj do ulubionych!

Wstrząsającą historię opowiedziała Chunya Sittiwichai, która wraz z matką przebywała w Tajlandii na wakacjach. W hotelu niepostrzeżenie nastąpił atak ze strony ukrytego za meblem węża na nastolatkę. Matka w obronie córki zatłukła go młotkiem.

Atak węża miał miejsce w jednym z tajlandzkich hoteli umiejscowionym w mieście. Lokalizacja wydarzenia szczególnie zdziwiła nastolatkę Chunye Sittiwichai, która przebywała ze swoją matką na wakacjach.

Zobacz także: Wadim Tyszkiewicz odda mandat senatora? Mocno atakuje PiS

Wąż czekał na swoją ofiarę zwinięty w kłębek za jednym z mebli w pokoju hotelowym. Według relacji nastolatki, gad w pewnym momencie ze stanu spoczynku przeszedł do ataku.

Krzyki dziewczyny pobudziły jej matkę, która rzuciła się na węża chwytając go za głowę. Anna Sittiwichai chwyciła za nóż i próbowała uciąć mu tym narzędziem głowę. Próba ta okazała się bez skuteczna.

Kobieta nie zrezygnowała walki o życie i kilkukrotnie uderzyła zwierzę młotkiem, uwalniając się od niego i zamykając go w łazience. Rodzina udała się pospiesznie do szpitala. Tam lekarze ustalili, że zdrowie matki nie jest zagrożone.

“Nauczyłam się zawsze sprawdzać toaletę przed skorzystaniem z niej, nawet jeśli obecność węża wydaje się niemożliwa” – wyznała nastolatka.

Radio Zet

Dodano w Bez kategorii

POLECAMY