Wyleciał za referat “Homoseksualizm a zdrowie”. Kto powstrzyma lewicę?

Dodano   0
  LoadingDodaj do ulubionych!

W wyniku działań lobby LGBT i skrajnej lewicy, Śląsku Uniwersytet Medyczny rozwiązał umowę z wykładowcą, który zrobił wykład o homoseksualizmie.

Na Śląskim Uniwersytecie Medycznym jakiś czas temu odbył się wykład pt. “Homoseksualizm a zdrowie”. Można było się w nim dowiedzieć rzeczy dla wielu naukowców i zwykłych ludzi oczywistych: homoseksualizm jest sprzeczny z naturą, że tylko związek kobiety z mężczyzną jest wstanie przekazać życie, który przedłuży istnienie ludzkości, a wychowanie przez rodzinę składającą się z ojca i matki jest najlepsze dla dzieci.

Słuchający wykładu mogli dowiedzieć się suchych faktów i liczb, które potwierdzałyby zawarte w nim tezy. Wykładowca wykazał, że homoseksualiści częściej popadają w nałogi, częściej mają depresję i skłonności samobójcze, że wśród chorych na AIDS w Niemczech, w Kanadzie czy Indiach dominują homoseksualiści czy że homoseksualni mężczyźni żyją nawet od 8 do 20 lat krócej od normalnych mężczyzn.

ZOBACZ TAKŻE: [SONDAŻ] W kolejnym sondażu Konfederacja ma już ponad 8%!

Niestety. Bolszewicy zmienili czerwień na fiolet i kolory tęczy, strzelanie w tył głowy na donosy i pozbawianie ludzi dobrego imienia, miejsca pracy czy nauki. Nie interesuje ich nauka, ale ideologia. Pod presją środowisk LGBT i skrajnej lewicy wykładowca został zwolniony przez Śląsku Uniwersytet Medyczny. Minister nauki i szkolnictwa wyższego, Jarosław Gowin, zapowiedział interwencję w tej sprawie. Doczekamy się konkretów?

Dodano w Bez kategorii

POLECAMY