Dziewczyna poddała się eutanazji – jako dziecko została zgwałcona

Dodano   0
  LoadingDodaj do ulubionych!
Zdjęcie ilustracyjne

Zdjęcie ilustracyjne / Fot. Pixabay

17-letnia dziewczyna z Holandii, Noa Pothoven poddała się eutanazji. Po pozytywnym dla niej rozpatrzeniu wniosku o własne uśmiercenie, zmarła w niedzielę we własnym domu. O całej sytuacji informowała społeczność poprzez swoje konto na Instagramie.

Młoda dziewczyna cierpiała na anoreksję oraz popadła w depresję. Powodem takie stanu jej zdrowia był mroczny fakt z przeszłości. Nastolatka jako dziecko została zgwałcona. To stało się przyczyną tak tragicznej w skutkach traumy.

Nastolatka przed poddaniem się eutanazji, która była następstwem ubiegania się o taki rodzaj nienaturalnej śmierci do władz Holandii, zamieściła wpis na znanym portalu społecznościowym.

Na Instagramie (administracja usunęła wpis – red.) Noa Pothoven zamieściła wpis przed zakończeniem swojego życia – “Po latach walk, przegranych batalii, jestem wykończona. Prawie nic nie jem, nie piję. Postanowiłam odejść, bo nie jestem w stanie dłużej tego znieść. Nadal oddycham, ale już nie żyję”.

https://www.instagram.com/p/BptsuMdnz1E/

Poprosiła także swoich przyjaciół, by nie starali się wpłynąć na zmianę decyzji i pozwolili jej odejść – “Kochać, to pozwolić odejść”.

DoRzeczy

Dodano w Bez kategorii

POLECAMY