Bąkiewicz dla Mediów Narodowych: Polska jako państwo i naród mogła by się po prostu nie ostać [WIDEO]

Dodano   0
  LoadingDodaj do ulubionych!

W poniedziałkowym wydaniu Mediów Narodowych gościem redaktora Michała Jelonka był Prezes stowarzyszenia Marsz Niepodległości Robert Bąkiewicz. W wywiadzie opowiadał skutkach obecnej polityki zagranicznej rządu oraz zaprosił na konferencje Polska-Bliski Wschód oraz na modlitwę o pokój na placu Zamkowym.

Robert Bąkiewicz na wstępie zaprosił na wspólną modlitwę o pokój, która odbędzie się na placu Zamkowym w Warszawie, w środę 13. lutego na godzinę 18:00 oraz na konferencje o Bliskim Wschodzie organizowanej przez Posła Roberta Winnickiego w środę na godz. 12:00 w Parlamencie.

“Sytuacja jest wręcz tragiczna”

Ze strony amerykańskiej nie słychać o zapewnieniach , żeby Polska stała się bardziej bezpieczna – powiedział Prezes Marszu Niepodległości, dodał również – z ostatnich informacji na temat stanu polskiej armii czy tez obecności wojsk amerykańskich w Polsce wydawać się może, że sytuacja jest wręcz tragiczna.

Odniósł się tą wypowiedzią do raportu Jacka Hogi z fundacji AdArma, który na łamach Mediów Narodowych przedstawił. Wynika z niego, że polska armia nie jest gotowa do konfliktu.

Czytaj więcej: Polski konsul persona non grata w Norwegii. MSZ reaguje

Wojna na terenie Polski skończyła by się tragicznie

Jak przekonuje Bąkiewicz w dalszej części wywiadu działania, które ewentualnie doprowadziły by do konfliktu na terenie naszego kraju niosły by za sobą straszne, wyniszczające nasz kraj skutki.

W razie jakiegoś konfliktu, Polska powinna jak najpóźniej włączyć się do niego – powiedział Bąkiewicz

Należy nie dać możliwości wybuchu konfliktu na naszym terenie – zaznaczył dodając – Konflikt na naszym terenie, byłby tragiczny w skutkach. Polska jako państwo i naród mogła by się po prostu nie ostać – podkreślił.

Całość wywiadu obejrzeć można w materiale poniżej:

Dodano w Bez kategorii

POLECAMY