Właściciel escape roomu z Koszalina zatrzymany

Dodano   0
  LoadingDodaj do ulubionych!
zakładanie kajdanek

Zdjęcie ilustracyjne / Fot. Pixabay.com

28-letni mężczyzna, właściciel espace roomu, w którym doszło do tragedii, został zatrzymany przez policję. Jeszcze dzisiaj zostanie przesłuchany.

Mężczyzna został przewieziony z Wielkopolski do Koszalina. O czynnościach prowadzonych wobec 28-latka poinformował gen. insp. Jarosław Szymczyk, Komendant Główny Policji.

Prokurator na niedzielę zaplanował z nim czynności – poinformował gen. insp. Szymczyk. Również dzisiaj zostanie przesłuchany ranny 25-letni pracownik koszalińskiego escape roomu.

Czytaj więcej: W całej Polsce trwają kontrole w escape roomach: “Oczekuję, aby właściciele zamknęli lokale”

Kancelaria premiera informuje, że została zlecona kontrola we wszystkich escape roomach, są też zamykane lokale, w których zauważono nieprawidłowości. Ma być również gotowy szczegółowy raport pokontrolny, na podstawie którego podejmowane będą decyzje w zakresie działań escape roomów.

Do tragedii doszło w piątek około godziny 17:00 (04.01.2019) w jednym z koszalińskich escape roomów. Podczas zabawy zorganizowanej z okazji urodzin jednej z uczestniczek wybuchł pożar. Życie straciło pięć osób. Jedna, ciężko ranna, została przewieziona do szpitala.

mn/dorzeczy
Dodano w Bez kategorii

POLECAMY