Wszechpolka o “kompetencjach” Adama Andruszkiewicza: “Prosił mnie o przekonwertowanie pliku”

Dodano   0
  LoadingDodaj do ulubionych!

Nie milkną echa powołania Adama Andruszkiewicza na wiceministra cyfryzacji.

Na Facebooku pojawiła się informacja, którą opublikowała jedna z działaczek Młodzieży Wszechpolskiej: Jak na dłoni widać, że „dobra zmiana” jest bardziej papierowa niż nawet szmaciana. Poseł Andruszkiewicz nie wie nic o cyfryzacji, co najwyżej wie jak dostać lajka. Na tym kończ się jego wiedza. Mogę nawet się pochwalić, że nasz przyszły wiceminister jakiś czas temu temu prosił mnie o przekonwertowanie pliku z doc na pdf – relacjonuje W. Ostapkiewicz.

Warto zadać pytanie czym kieruje się człowiek, który raczej zdaje sobie sprawę z tego, że nie posiada wiedzy w jakiejś dziedzinie, a zgadza się na tak ważny urząd. Pycha? Chciwość? Trudno powiedzieć. Ale na pewno nie kieruje się dobrem Polski, narodu – oceniła.

Jednak co można powiedzieć o człowieku, który dla własnej kariery politycznej, zdradził organizację, dzięki której dostał się do Sejmu… MW, RN, Kukiz, Endecja, WiS, Dla Polski, że on się jeszcze w tym nie pogubił – dodała.

Specjalnie dla nas uzupełniła, że jest wiele do opowiadania na jego temat, ale niech spadnie na to kurtyna milczenia. Najważniejsze jest to, co robi od kiedy wszedł do parlamentu.

NARODOWCY.NET

https://medianarodowe.com/po-sklada-wniosek-do-abw-ws-adama-andruszkiewicza/
Dodano w Bez kategorii

POLECAMY