Zaskakujące plany polityczne Kornela Morawieckiego

Dodano   0
  LoadingDodaj do ulubionych!
kornel morawiecki

kornel morawiecki

Chciałbym zostać europosłem, nie wykluczam kandydowania w majowych wyborach do Parlamentu Europejskiego, mam określoną wizję Europy i chcę ją zmieniać od wewnątrz – powiedział Kornel Morawiecki w rozmowie z czwartkowym “Super Expressem”.

Na łamach dzisiejszego “Super Expressu” marszałek senior ujawnia swoje plany polityczne. Polityk mówi, że chciałby zostać eurodeputowanym i nie wyklucza kandydowania w przyszłorocznych wyborach do Parlamentu Europejskiego. Lider “Wolnych i Solidarnych” zdradza, że chciałby doprowadzić do zmniejszenia biurokracji i walczyć z dyktatem prawa. Zapewnia przy tym, że jeśli te plany zostaną zrealizowane zrobi wszystko, aby zbudować potęgę naszego kraju w Unii Europejskiej.

– Polska musi być silniejsza. Nie może być tak, że ponad naszymi głowami spotykają się wielcy naszego świata, a Polska się obraża na prezydenta Rosji Władimira Putina, na Rosję – mówi Morawiecki. W jego opinii, Polska nie może być zakładnikiem tragedii smoleńskiej. – Musimy żyć dalej, musimy ułożyć relacje z Rosją, a nie się zamykać – podkreślił.

DORZECZY / SE.PL

https://medianarodowe.com/audycja-z-michalkiewiczem-wycofana-przed-emisja-presja-ma-sens/

Dodano w Bez kategorii

POLECAMY