Rafał Trzaskowski z PO broni Ewę Gawor, która służyła u Kiszczaka. Do tego znów obraża ONR-owców

Dodano   0
  LoadingDodaj do ulubionych!

Dzisiejsza poselska kontrola w warszawskim ratuszu odbiła się szerokim echem. Tymczasem w obronie Ewy Gawor, która służyła w MSW Czesława Kiszczaka stanął kandydat PO na prezydenta Warszawy, Rafał Trzaskowski.

Dziś w południe posłowie Winnicki, Rzymkowski i Józwiak weszli do warszawskiego ratusza, aby skontrolować decyzję o rozwiązaniu Marsz Powstania Warszawskiego.

Po trwającej ponad godzinę kontroli posłowie wyszli z budynku i zorganizowali krótka konferencję. Robert Winnicki mówił:

-Radykalna, anarchistyczna lewica szkoli urzędników jak walczyć z patriotycznymi wydarzeniami. To wynik naszej kontroli, ale ona nie jest jeszcze zakończona. Wiele informacji jest rozproszonych po kilku działach. Chcemy dowiedzieć się, kto finansował te lewackie szkolenia.

Tymczasem w obronie Ewy Gawor postanowił stanąć Rafał Trzaskowski kandydujący z ramienia PO na prezydenta Warszawy. Nie przeszkadza mu komunistyczna przeszłość kontrowersyjnej urzędniczki stołecznego ratusza, ale przeszkadza mu… marsz upamiętniający Powstanie Warszawskie.

medianarodowe.com / twitter
Dodano w Bez kategorii

POLECAMY