Włochy: Lewacki portal nazywa Obóz Narodowo-Radykalny nazistami

Dodano   0
  LoadingDodaj do ulubionych!

Jakiś czas temu informowaliśmy o wyjeździe delegacji Obozu Narodowo-Radykalnego do włoskich nacjonalistów z Forza Nuova. Obie organizacje organizują dzisiaj konferencję w Rimini dotyczącą problemów Europy, w tym przede wszystkim zagrożenia ze strony imigrantów.

 

Kilka dni temu również włoskie media informowały o przyjeździe działaczy ONR-u. Portal Chiamamicitta zamieścił kilka artykułów szkalujących polskich nacjonalistów.

Portal oburza się, iż delegacja Obozu Narodowo-Radykalnego w najbliższych dniach ma uczestniczyć, na terenie Włoch, w konferencji dotyczącej między innymi bezpieczeństwa rdzennych mieszkańców Europy, w obliczu zalewającej Stary Kontynent masy obcych kulturowo i etnicznie przybyszów.

W tekstach nie zabrakło przekłamań i oskarżeń pod adresem polskiego stowarzyszenia. Portal nazywa Obóz Narodowo-Radykalny nazistami (“di nazisti dell’ONR”)! Pojawiają się również nawiązania do mafii, z którą gazeta łączy polską organizację.

Opublikowano także oświadczenie tworu podającego się za Antyfaszystów z Prowincji Rimini, w którym ponownie można przeczytać o “nazistach” z ONR.

Widać zatem, że walka o przyszłość europejskich narodów i współpraca między nacjonalistami jest odbierana jako zagrożenie dla lewackich mediów. To nic innego jak potwierdzenie słusznie obranej drogi!

 

Odnośniki źródłowe:
1. http://www.chiamamicitta.it/forza-nuova-ospita-rimini-gli-estremisti-della-falanga-polacca/

Dodano w Bez kategorii

POLECAMY