Działacze Młodzieży Wszechpolskiej spisani przez policjantów za… patriotyczne koszulki

Dodano   0
  LoadingDodaj do ulubionych!

/ fot. policja.gov.pl

Skandaliczne zachowanie policji. Wszechpolacy zostali spisani przez służby za to, że mieli na sobie patriotyczne koszulki.

O zdarzeniu poinformował jeden z działaczy Młodzieży Wszechpolskiej, Paweł Lizoń. Wszechpolak jest także reporterem w Mediach Narodowych. Jak zaznaczył aktywista MW – sami policjanci podali za powód spisania “patriotyczne koszulki”.

Sytuację skomentował m.in. Tomasz Kalinowski – rzecznik prasowy Obozu Narodowo-Radykalnego, który zaznaczył- Od kilku miesięcy policja kierowana przez ministra Brudzińskiego utrudnia życie polskim narodowcom. Za PiSu jak za Platformy.

Krzysztof Bosak podkreślił natomiast, że takie zachowanie policji dotyczy również ONR – Wczoraj policja ustalała dane osobowe ONR-owców obecnych na manifestacji rolników, mimo braku podstawy prawnej

Postawę policjantów skrytykowali także inni użytkownicy Twitter czy Facebooka. Pisali m.in. O widzę standardy z czasów platformy wracają, kiedy w Warszawie spisywano mnie z kolegą, bo mieliśmy flagi… polskie flagi.

Twitter
Dodano w Bez kategorii

POLECAMY