Ksiądz dr Roman Adam Kneblewski wygrał plebiscyt „Proboszcz Roku”

Dodano   0
  LoadingDodaj do ulubionych!

/ fot. youtube

Ksiądz dr Roman Adam Kneblewski, proboszcz parafii pw. Najświętszego Serca Pana Jezusa, wygrał plebiscyt pn. „Proboszcz Roku” „Expressu Bydgoskiego”.

Samo głosowanie zakończyło się 29 grudnia. Do plebiscytu można było zgłosić kandydatów, którzy wyróżniają się m.in. działalnością wykraczającą poza duszpasterskie obowiązki nakazane prawem kanonicznym, oddanych społeczników, kapłanów angażujących się w działalność dobroczynną. Proboszcz parafii pw. Najświętszego Serca Pana Jezusa zwyciężył z liczbą 4288 głosów!

https://www.facebook.com/photo.php?fbid=10212105430932065&set=a.1712726579024.2085318.1263957836&type=3&theater

Z okazji wręczenia mi statuetki Proboszcza Roku gratulacjom, życzeniom i podziękowaniom nie było końca. Za Waszą obecność i wszystkie niesamowite niespodzianki z serca Wam, Kochani, dziękuję. Bóg zapłać! – napisał duchowny na portalu społecznościowym Facebook.

Ksiądz Kneblewski dodał podczas uroczystości uhonorowania zwycięzców Proboszcza i Parafii Roku 2017 – Dowiedziałem się o tym plebiscycie z telefonu. Zwrócono się do mnie z zapytaniem, czy zgadzam się wziąć w nim udział. Powiem szczerze, że może bym nawet odmówił, ale usłyszałem i redakcja Expressu zawsze i wielokrotnie mocno to podkreślała, że jest to plebiscyt pod patronatem księdza biskupa i we współpracy z kurią diecezjalną. Wtedy nabrałem do tego zaufania i doceniłem rangę tego wydarzenia. Po ludzku cieszy mnie to zwycięstwo w plebiscycie, a po kapłańsku bardzo mnie cieszy wasza pamięć, wdzięczność. To uskrzydla.

bydgoszcz24.pl
Dodano w Bez kategorii

POLECAMY