Aktywistka LGBT i proaborcjonistka w jednym uhonorowana przez Watykan!

Dodano   0
  LoadingDodaj do ulubionych!
Bazylika św. Piotra w Rzymie

medianarodowe / Fot. wikimediacommons

Liliannne Ploumen – holenderska działaczka organizacji LGBT i osobazaangażowana w budowanie cywilizacji śmierci, otrzymała najwyższe odznaczenie, jakie może otrzymać osoba świecka za zasługi dla Kościoła katolickiego.

Ploumen jest założycielką funduszu She Decides. Zorganizowana przez nią akcja była odpowiedzią na decyzje Donalda Trumpa. W ten sposób udało się jej zdobyć 300 milionów dolarów na przeprowadzanie aborcji w krajach 3 świata.

Na tym ,,grzechy” Ploumen się nie kończą. Jest zagorzałą wojowniczką o prawa homoseksualistów. W lutym 2010 roku zainicjowała akcję zakłócenia niedzielnej Mszy świętej w katedrze św. Jana Chrzciciela w ‘s-Hertogenbosch. Był to protest wobec nieprzychylnych słów i ogólnie rozumianej nauki Kościoła wobec homoseksualistów.

Jak to jest więc możliwe, że osoba która bluźni przeciw Bogu, łamiąc 5 i 6 przykazanie, robiąc to jawnie, świadomie i publicznie otrzymała Papieski Order Świętego Grzegorza Wielkiego – największą nagrodę na jaką może zasłużyć osoba świecka wobec Kościoła Katolickiego?

Ploumen od 2001 do 2007 roku zatrudniona była w Katolickiej Organizacji Pomocy na rzecz Rozwoju i Rozwoju Cordaid. Początkowo jako kierownik ds. strategii, a potem członek zarządu i dyrektor programowy. Organizacja zajmowała się szeroko rozumianą pomocą dla krajów ubogich.

Ten fakt przesłonił niejako Watykanowi oczy, który zadaje się nie zauważać, jak wiele zła Ploumen czyni. Na pewno jest na świecie dużo osób, które bardziej zasłużyły na to odznaczenie.

Dodano w Bez kategorii

POLECAMY