Nie poznaję swojego kraju! Hiszpański narodowiec o zamachach, isl**ie i problemie Katalonii [WIDEO]

Dodano   0
  LoadingDodaj do ulubionych!

/ Fot. Media Narodowe

Przedstawiamy kolejną produkcję Mediów Narodowych. Hiszpański narodowiec o zamachach, isl**ie i problemie Katalonii: Nie poznaję swojego kraju!

W Komentarzu Mediów Narodowych wystąpił Alvaro Penas z Respeto. Jestem z hiszpańskiej koalicji narodowców Respeto. Jestem tam odpowiedzialny za sprawy międzynarodowe, czyli próbuję nawiązywać kontakty z podobnymi nam grupami w całej Europie.

Gość Mediów Narodowych zaznacza: Mamy wizję innej polityki, innej Europy niż UE. Próbujemy zachować przy życiu Hiszpanii ideę nacjonalistyczną. Partia rządowa jest partią liberalną. Mówi się u nas, że lewica coś robi, a prawica próbuje powstrzymać każdego, kto chce naprawić to, co zrobiła lewica.

Hiszpański narodowiec odnosi się także do aktualnej sytuacji w Hiszpanii. To nasz problem historyczny. Nabrał na sile po uchwaleniu konstytucji. Dała ona większą siłę grupą separatystycznym. Rządzący nie próbują zastopować separatystów. Utwierdza ich to w przekonaniu, że mogą iść z rządem na wojnę. Oczywiście nie wszyscy ludzie tacy tam.

Całość rozmowy w poniższym materiale Mediów Narodowych. Zachęcamy do obejrzenia! Aby być na bieżąco subskrybuj nasz kanał na portalu YouTube – to dzięki Wam możemy się dalej rozwijać!

Dodano w Bez kategorii

POLECAMY