Mamy nowe informacje w sprawie ataku nożownika w centrum Warszawy!

Dodano   0
  LoadingDodaj do ulubionych!

Komenda Stołeczna Policji wydała komunikat w sprawie dzisiejszego ataku nożownika na policjanta w centrum Warszawy, w okolicach Nowego Świata.

Jeden z funkcjonariuszy w czasie zatrzymania został niegroźnie ranny w twarz przez 24-letniego obywatela Izraela. Ranny policjant obecnie przebywa w szpitalu, gdzie przechodzi konieczne badania.

W trakcie interwencji policji 24-letni obywatel Izraela zaatakował jednego z funkcjonariuszy, raniąc go w twarz. Policjanta opatrzono na miejscu, w karetce. Została mu zapewniona także opieka psychologiczna – taką informację przekazał dyżurny sekcji prasowej Komendy Stołecznej Policji.

Zdarzenie miało miejsce około godz. 15:30 przy ul. Ordynackiej w Warszawie. Policjanci zostali zaalarmowani o mężczyźnie, który zachowywał się agresywnie i wymachiwał nożem.

Obywatel Izraela został zatrzymany. Jak zeznał, w Polsce przebywa na studiach. Napastnik został przewieziony do szpitala, gdzie m.in. ma zostać sprawdzony stan jego trzeźwości. Policja prowadzi w tej chwili czynności wyjaśniające.

Wcześniej media podawały informacje, że napastnik, oprócz noża, miał przy sobie również pistolet. Zatrzymany miał być także “pochodzenia arabskiego”.

Na Nowym Świecie ma odbyć się dzisiaj koncert kontrowersyjnej amerykańskiej kapeli rockowej Allah-Las. Wczoraj występ tego zespołu w Rotterdamie został odwołany ze względu na alert terrorystyczny.

Dodano w Bez kategorii

POLECAMY