Polska reprezentacja najwyżej w historii w rankingu FIFA!

Dodano   0
  LoadingDodaj do ulubionych!

Polska reprezentacja pod przewodnictwem Adama Nawałki jest w świetnej formie. Sukcesy podczas kolejnych meczów prowadzą Polskę coraz wyżej w rankingu FIFA. Tym razem polska drużyna znajduje się aż na 5. miejscu!

Drużyna Adama Nawałki osiągnęła najwyższe 5. miejsce w rankingu w historii Polski. Wymieniliśmy się w ten sposób miejscami z Portugalią, która jak dotąd nas wyprzedzała. W punktach wyprzedzają nas jedynie Brazylia, Niemcy, Argentyna i Szwajcaria.

Drużyny, takie jak Anglia, Włochy, Hiszpania czy Chile, o których wyprzedzeniu kiedyś nawet nie marzyliśmy, są już za nami dawno w tyle. Nasza drużyna ma teraz w rankingu 1319 punktów. Szwajcarzy mają tylko 10 punktów więcej od nas, natomiast Argentyna wyprzedza nas o 80 punktów. Jest to dystans nawet dwóch spotkań, aby osiągnąć trzecie miejsce.

Przyszłe spotkania powinny być dla nas wygrane. Czeka nas mecz z Kazachstanem oraz Rumunia.

Dzięki wysokiemu miejscu w rankingu będziemy mieli szansę na uniknięcie światowych potęg piłkarskich w zawodach. Zazwyczaj byliśmy w trzecim lub czwartym koszyku do losowania drużyn, a teraz mamy okazję być w pierwszym.

Dodano w Bez kategorii

POLECAMY