Facebook cenzuruje katolicyzm! Bany za Modlitwę NSZ!

Dodano   0
  LoadingDodaj do ulubionych!
Facebook

/ fot. Facebook

Wszyscy wiemy, że administracja Facebooka i sam portal reprezentuje poglądy lewicowo-liberalne. Wiemy, że walczy z wyimaginowaną “mową nienawiści”, ale dzisiaj zostały przekroczony kolejny poziom w absurdalnych ograniczeniach reprezentowanych przez tę społecznościówkę. Na fp Mediów Narodowych usunięty został post za opublikowany film z zapisem  Modlitwy NSZ, która została odmówiona przez narodowców w trakcie protestu przeciw spektaklowi “Klątwa” pod Teatrem Powszechnym.

Redakcja “Mediów Narodowych” zadaje sobie pytanie, czy aby “atak” na nasz fanpage nie jest preludium do usuwania kolejnych postów, a w konsekwencji permanentnej cenzury środowisk katolickich, narodowych i patriotycznych.

Robert Bąkiewicz Prezes Marszu Niepodległości powiedział: “Tak ważne jest tworzenie oddolnych inicjatyw i wspieranie działalności medialnej przez polskie społeczeństwo, inaczej czeka nas wroga polskim tradycjom inżynieria społeczna, która rozmontowała społeczeństwa Zachodu. Czeka nas niechybny upadek. Zamachy, “uchodźcy”, upadek moralny, zniszczenie rodziny, ataki na wiarę katolicką i całkowita niezdolność do obrony własnego narodu to przyszłość, która może nas czekać jeśli nie będziemy w stanie przeciwstawić się zalewowi marksizmu kulturowego. Wszyscy świadomi tego Polacy powinni wspierać takie inicjatywy medialne jak nasza, wtedy będziemy mieli szansę, żeby w przyszłości nie skończyć na śmietniku historii, tak jak kończą dzisiaj narody Zachodu”.

Poniżej przedstawiamy film, który był przyczyną “bana”. Czyżby modlący się młodzi ludzie na kolanach wywoływali w politpoprawnym Facebooku taki popłoch?

Koniecznie prosimy Was również o udostępnianie materiału, który może zostać niebawem zablokowany przez administrację przyjaznego dla “uchodźców” portalu. Dotyczy ośrodka dla uchodźców z Czeczeni, którzy mieszkają w największym ośrodku w Polsce w Lininie pod Warszawą i problemów z tym związanych lokalnej polskiej społeczności.

 

Edit:

Został usunięty kolejny post z filmem z naszej strony: “modlitwa narodowców pod Powszechnym i wyjące lewactwo”. Widać administracja fb się rozkręca!

 

Dodano w Bez kategorii

POLECAMY