REKLAMA

Godek ostro: „Walka z pedofilią to musi być przede wszystkim ograniczenie homolobby”

Godek ostro: „Walka z pedofilią to musi być przede wszystkim ograniczenie homolobby”

Kaja Godek ostro skomentowała najnowszy film braci Sekielskich „Tylko nie mów nikomu”. Za obronę dzieci została zaatakowana przez partnera Pawła Rabieja.

„Walka z pedofilią to musi być przede wszystkim ograniczenie homolobby. To pederastia jest wstępem do pedofilii i to pokazuje film Sekielskich” – podkreśla Godek.

Partner wiceprezydenta Warszawy Pawła Rabieja, zaatakował działaczkę pro-life na swoim profilu na Facebooku: Obiecałem sobie, że nie będę komentował żadnych homofobicznych wpisów dresiary z Pragi i tego się trzymam.

Później jednak postanowił dalej komentować słowa Godek: ” Ty podła kobieto! A gdybym miał taką matkę jak pani, to czym prędzej chciałbym być adoptowany najlepiej przez gejów albo lesbijki. Przynajmniej by mnie nauczyli, że świat może być różnorodny i dla wszystkich. A nie tylko dla pani” – pisze używając lewicowego „języka miłości”.

Partner Rabieja postanowił także postraszyć pozwem. Jak podkreśla „żąda przeprosin” od polityk Konfederacji. Sama Godek nie zamierza jednak nikogo przepraszać za swoje słowa.

„Nie przeproszę za obronę dzieci przed lobby pedofilskim i homoseksualnym, choćby aktywiści lgbt się tego domagali. Trzeba bezwzględnie chronić dzieci przed homopropagandą i wykorzystywaniem seksualnym.” – zaznacza na Twitterze.

REKLAMA

Komentarze