Godek ostro: “Walka z pedofilią to musi być przede wszystkim ograniczenie homolobby”

Dodano   0
  LoadingDodaj do ulubionych!

Kaja Godek ostro skomentowała najnowszy film braci Sekielskich “Tylko nie mów nikomu”. Za obronę dzieci została zaatakowana przez partnera Pawła Rabieja.

“Walka z pedofilią to musi być przede wszystkim ograniczenie homolobby. To pederastia jest wstępem do pedofilii i to pokazuje film Sekielskich” – podkreśla Godek.

Partner wiceprezydenta Warszawy Pawła Rabieja, zaatakował działaczkę pro-life na swoim profilu na Facebooku: Obiecałem sobie, że nie będę komentował żadnych homofobicznych wpisów dresiary z Pragi i tego się trzymam.

Później jednak postanowił dalej komentować słowa Godek: ” Ty podła kobieto! A gdybym miał taką matkę jak pani, to czym prędzej chciałbym być adoptowany najlepiej przez gejów albo lesbijki. Przynajmniej by mnie nauczyli, że świat może być różnorodny i dla wszystkich. A nie tylko dla pani” – pisze używając lewicowego “języka miłości”.

Partner Rabieja postanowił także postraszyć pozwem. Jak podkreśla “żąda przeprosin” od polityk Konfederacji. Sama Godek nie zamierza jednak nikogo przepraszać za swoje słowa.

https://twitter.com/GodekKaja/status/1131514666033848321

“Nie przeproszę za obronę dzieci przed lobby pedofilskim i homoseksualnym, choćby aktywiści lgbt się tego domagali. Trzeba bezwzględnie chronić dzieci przed homopropagandą i wykorzystywaniem seksualnym.” – zaznacza na Twitterze.

Dodano w Bez kategorii

POLECAMY