Wybuch w KGP? Gen. Szymczyk w szpitalu

Dodano   0
  LoadingDodaj do ulubionych!
Policyjna taśma

Zdjęcie ilustracyjne / Fot. YouTube

Policyjni pirotechnicy badają przyczyny zawalenia się sufitu w Komendzie Głównej Policji - informuje RMF FM. Padają sprzeczne informacje o przyczynach wypadku. Radio ZET podaje, że doszło do eksplozji. Komendant Główny Policji gen. insp. Jarosław Szymczyk spędził kilka godzin w szpitalu.

Zobacz także: Burmistrz Stambułu i rywal Erdogana skazany na karę więzienia i wykluczony z polityki

Do zdarzenia miało dojść wczoraj rano. W jego wyniku ranna miała zostać jedna osoba. Jak podaje RMF FM do szpitala na obserwację trafił Komendant Główny Policji gen. insp. Jarosław Szymczyk, który po nocy spędzonej w szpitalu został rano wypisany.

Póki co policja unika podawania szczegółowych informacji o incydencie. Na miejscu mają pracować policyjni pirotechnicy. W mediach pojawiają się sprzeczne informacje o wydarzeniu. RMF FM podaje, że “sufit zawalił się na parterze budynku”.

Chodzi o pomieszczenie ochrony obiektu, tuż przy głównym wejściu, w którym pełnią służbę mundurowi i cywile. Dwa piętra wyżej znajduje się socjalna część gabinetu Komendanta Głównego Policji – napisano.

Z kolei Radio Zet pisze, że “w pomieszczeniach ochrony KGP doszło do ukruszenia stropu”.

Jego stan musi zbadać komisja. Nie mogę się tam dostać – mówił Radiu ZET rzecznik policji Mariusz Ciarka.

W budynku Komendy Głównej Policji w Warszawie doszło do eksplozji – twierdzą informatorzy, do których dotarło Radio ZET.

Chcesz być na bieżąco? Czytaj codziennie MediaNarodowe.com

RMF24, Radio Zet

Subskrybuj
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
Przeglądaj wszystkie komentarze

POLECAMY