Przez Warszawę przejedzie “Kret”. Możliwe utrudnienia w ruchu

Dodano   0
  LoadingDodaj do ulubionych!
"Kret"

"Kret" / Fot. Twitter

W najbliższych dniach przez stolicę Polski przejedzie spory konwój z wielką maszyną do drążenia tuneli.
  • Mogą nastąpić czasowe utrudnienia w ruchu.
  • GDDKiA apeluje do kierowców, by korzystali z dróg alternatywnych.
  • Kolumna zmierzająca na Podkarpacie o godzinie 23:00 w nocy z piątku na sobotę przekroczy granicę województwa łódzkiego i mazowieckiego.
  • Zobacz też: Mundial – pełna rozpiska transmisji meczów

W najbliższych dniach przez stolicę Polski przejedzie spory konwój z wielką maszyną do drążenia tuneli. Rzeczniczka warszawskiego oddziału Generalnej Dyrekcji Dróg Krajowych i Autostrad Małgorzata Tarnowska ogłosiła, że mogą nastąpić czasowe utrudnienia w ruchu.

Droga “Kreta”

Kolumna zmierzająca na Podkarpacie o godzinie 23:00 w nocy z piątku na sobotę przekroczy granicę województwa łódzkiego i mazowieckiego. Około 0:00 transport przejedzie S8 w rejonie węzła Mszczonów Północ. Samochody jadące w kierunku miasta stołecznego powinny wybrać drogę krajową nr 50., następnie autostradę A2 do Warszawy.

O godzinie 5:30 w sobotę “Kret” dotrze do węzła Janki na trasie S8. Potem ruszy o godzinie 22:00. Około północy kolumna przejedzie przez węzeł Warszawa Lotnisko, co spowoduje utrudnienia. Na węźle Puławska (przed tunelem POW) kolumna zjedzie z drogi ekspresowej i między 00:30 a 3:00 będzie poruszała się po drogach miejskich (Puławska, Pileckiego, Ciszewskiego, Rodowicza Anody, Dolina Służewiecka, Wilanowska, Przyczółkowa).

Dalej konwój dotrze do węzła Lubelska na S17, gdzie na godz. 6:00 zaplanowano kolejny postój na jezdni do Niedzieli do godz. 22:00. Ruch samochodowy zostanie przekierowany na jezdnie boczne. Wieczorem wyruszy drogą ekspresową S17 w kierunku Lublina. 

Stąd apel GDDKiA do kierowców, by korzystali z dróg alternatywnych.

Chcesz być na bieżąco? Czytaj codziennie MediaNarodowe.com

Polsat News

Subskrybuj
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
Przeglądaj wszystkie komentarze

POLECAMY