Kinsey – prekursor rewolucji seksualnej, który zlecał pedofilom gwałcenie niemowląt. Co o nim wiemy?

Dodano   0
  LoadingDodaj do ulubionych!
Alfred Kinsey

Alfred Kinsey / Fot. Wikipedia

Nie da się ukryć, że zamieszczona na naszym portalu informacja o wystawieniu pomnika ku czci Alfreda Kinseya na terenie uniwersytetu w Bloomington w stanie Indiana jest szokująca dla tych, którzy orientują się, kim był ten zboczeniec i jaka destruktywną społecznie rolę odegrał w historii. Niezorientowanym, a tych zapewne jest więcej, warto przypomnieć informacje o Kinseyu jakie Grzegorz Górny zawarł parę lat temu w artykule w nieistniejącym już czasopiśmie Egzorcysta,

Zobacz także: Rząd zrezygnuje z KPO? Buda: “Nie będziemy żebrać o te środki”

Zlecał gwałcenie niemowląt

Homoseksualista Alfred Kinsey w czasie swoich eksperymentów dopuszczał do molestowania i gwałcenia dzieci (od niemowlaków w wieku od 2 miesięcy do młodzieży lat 15) przez pedofilów. Alfred Kinsey jako orgazm u poddawanych eksperymentom niemowlaków opisywał: drgawki, jęczenie, płacz, ból, przerażenie i utratę przytomności. Tezy o potrzebach seksualnych dzieci Alfred Kinsey oparł na relacjach pedofilów. Te patologiczne eksperymenty były nagrywane. Alfred Kinsey robił to za wiedzą i akceptacją swoich sponsorów. Do dziś seksuolodzy odwołują się do badań Alfreda Kinseya.

Alfred Kinsey był entomologiem i zwolennikiem darwinizmu. Uznawał, że dewiacje seksualne są motorem ewolucji, postępu społecznego i rozwoju biologicznego. Głosił, że wszelkie patologie seksualne są czymś normalnym (w tym kazirodztwo, pedofilia, homoseksualizm, sadomasochizm, fetyszyzm, zoofilia i nekrofilia) i, że bez ich udziału nie doszłoby do ewolucji człowieka. Od 1938 roku poświęcił się badaniu dewiacji seksualnych. Homoseksualizm uznawał za doskonałą formę seksualności, kolejny etap ewolucyjnego doskonalenia gatunku ludzkiego. Swoje teorie oparł na nierzetelnie przeprowadzonych badaniach – błędy wytykał mu Abraham Maslow. Teorie Alfred Kinseya zawarte w jego raporcie stały się uzasadnieniem dla rewolucji seksualnej.

Finansowany przez Fundacje Rockefellera

Pederasta Alfred Kinsey był finansowany przez Fundację Rockefellera. Od 1931 do 1954 na swoje badania nad seksualnością dostał od Fundacji Rockefellera 414.000 dolarów (ponad 8 milionów dolarów dziś). Dzięki tym środkom finansowym przeprowadził 18.000 wywiadów na temat aktywności seksualnej i zgromadził kolekcję materiałów porno. Do dziś Instytut Kinseua prowadzi swoją działalność (pod nazwą Instytut badań nad seksem, gender i reprodukcją).

Zbrodnie Alfreda Kinseya i skrajną nierzetelność jego badań ujawniła jako pierwsza w 1981 roku amerykanka Judith Reisman. Źródłem informacji dla Alfreda Kinseya, nie byli normalni ludzie, tylko zdeprawowani i niereprezentatywni dla społeczeństwa więźniowie, prostytutki i pederaści. Badania oparte na ich relacjach były całkowicie sprzeczne z rzeczywistymi zachowaniami seksualnymi w amerykańskim społeczeństwie.

Zwalczał katolicyzm

Ateista Kinsey nienawidził katolicyzmu, uznając, że katolicyzm jest przeszkodą dla seksualnego oświecenia ludzi. Dla Alfreda Kinseya istniały trzy dewiacje seksualne: abstynencja, celibat i narzeczeństwo. Alfred Kinsey nie wierzył w miłość, był seksoholikiem, onanistą, podglądaczem, homoseksualistą, sadomasochistą i lekomanem. Interesowały go szczególnie stosunki homoseksualne, ale też i magia seksualna.

Swoje badania Alfred Kinsey wykorzystywał do zbierania kompromitujących materiałów na wpływowe osoby i dziennikarzy. Po II wojnie światowej szef FBI Edgar Hoover zapewnił Alfredowi Kinseyowi bezkarność za cenę dostępu do zebranych przez Alfreda Kinseya materiałów o życiu seksualnym wpływowych osób w USA.

Kłamliwy raport

Alfred Kinsey w swoim raporcie „Zachowania seksualne mężczyzn” stwierdzał, że 50% mężczyzn zdradza żony, 92% się onanizowało, 37% miało stosunki homoseksualne, 69% korzystało z usług prostytutek. Po publikacji swojego raportu stał się guru rewolucji seksualnej i celebrytą w USA. Jego zwolennicy twierdzili, że jego absurdalne teorie, odkrywają prawdę o USA. Raport Kinseya stał się argumentem na rzecz legalizacji patologii seksualnych w USA i rozpalił rewolucję seksualną w Stanach Zjednoczonych.

Chcesz być na bieżąco? Czytaj codziennie MediaNarodowe.com

Subskrybuj
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
Przeglądaj wszystkie komentarze

POLECAMY